Za koho kope Petříček? Obeznámený Jan Schneider dělá jasno
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2021 v 16:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

VIDEO Prezidenta Zemana v zahraničí uznávají jako zkušeného politika, dělá jasno finančník Krúpa. A pak vybalil pozoruhodné informace o Bakalovi se Sobotkou
Hostem Horkého tématu ParlamentníchListů.cz byl slovenský finančník Pavol Krúpa. Tématem hovoru bylo nejen OKD, ale i kauza lithium. A Krúpa také sdělil, koho podpoří v prezidentských volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
O tom, že Sobotka kope hrob Babišovi,
ale řachne do něho nejspíše sám a s celou svou partají.. Já myslím, že ANO nemusí ani dělat předvolební kampaň, ČSSD ji dělá a udělá za ně.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 27.4.2017 v 17:40, zobrazit podobné
Co je zač ten Drahoš a za koho kope? Článek o Sorosovi, Majdanu, Kalouskovi či Číně
Na prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše, vědce, jenž řediteloval Akademii věd, se zaměřil básník a publicista Marek Řezanka na serveru Literárních novin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Triky Martina Fendrycha. Jan Schneider detailně rozebral, jak novinářská hvězda manipuluje
Analytik Jan Schneider si posvítil na text Martina Fendrycha o kauze firmy Čapí hnízdo. Fendrychův text je plný tolika triků, že stojí za to ho rozebrat, napsal Schneider na úvod. A pak se do Fendrycha pustil...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Jak pohřbít slušně rozjetou kampaň, verze 2018. Jan Schneider nevěřícně zírá, co začal provádět kandidát Drahoš
Analytik Jan Schneider se vysmál profesorovi Jiřímu Drahošovi, který má obavy z ruských snah o ovlivňování voleb v Česku. V komentáři pro server Lidovky.cz Schneider vyjádřil názor, že si kráčením po této cestě pan profesor sám pohřbívá poměrně solidně rozjetou prezidentskou kampaň.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Nečasová-Nagyová by měla být zproštěna obžaloby. Jan Schneider nabízí zcela jiný pohled na kauzu s úkolováním tajných služeb
Analytik Jan Schneider se domnívá, že Jana Nečasová-Nagyová měla být v kauze zneužití tajných služeb osvobozena. Schneider sice uznává, že tento názor může někoho zvednout ze židle, ale trvá si na něm.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Pisálci, lžete: Jan Schneider byl na shromáždění starých zbrojnošů, kde se mluvilo proti NATO. Pak přečetl bakalovský článek a naštval se
Spolupracovník Lidových novin, analytik a bezpečnostní expert Jan Schneider pro ParlamentníListy.cz podává podrobné svědectví o průběhu nedávné bezpečnostní konference, kde vystoupilo na dvě desítky expertů a veřejně činných osob. Schneider akci, na níž sám vystoupil, popsal hlavně na základě reportáží jiných médií, které byly prý zmanipulované.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist