nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

Jsem moc napravo, krčil mladý Klaus rameny, když jej spolustraníci odmítli. Teď se naplno vrhne na školství
Pražská ODS nezvolila do funkce prvního místopředsedy Václava Klause mladšího. Byl poslanci však zvolen předsedou školského výboru. Podle jeho slov své udělaly i mocenské důvody. Někteří se bojí, aby nezbořil některé dlouhodobé vztahy. „Pro někoho jsem možná moc napravo,“ řekl Klaus ml. s tím, že na žádnou celostátní funkci nyní kandidovat nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Vláda rozhodla o přípravě nového spotřebitelského zákona a schválila koncepci rodinné politiky
Vláda Bohuslava Sobotky na schůzi v pondělí 18. září 2017 schválila návrh věcného záměru nového zákona o ochraně spotřebitele, který vypracovala ministerstva průmyslu a obchodu a spravedlnosti. Přijala také novou koncepci rodinné politiky, rozhodla o převodu Památníku Hodonín u Kunštátu z Národního pedagogického muzea a knihovny J. A. Komenského na Muzeum romské kultury a rozhodla o přípravě rekodifikace veřejného stavebního práva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Ministerstvo dopravy: Je nutné postavit Plavební stupeň Děčín
Převažujícím veřejným zájmem je další rozvoj vodní dopravy, kvůli kterému je nutné postavit Plavební stupeň Děčín. Rozhodla o tom dnes vláda s tím, že ochranu evropsky významných lokalit vyřeší kompenzační opatření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Sobotka chce, aby vláda o možném prodeji OKD rozhodla dnes
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) chce, aby vláda už dnes rozhodla o návrhu Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO), podle kterého by černouhelnou společnost OKD koupil státní podnik Diamo. Minulý týden kabinet projednávání bodu přerušil. K podání nabídky k odkupu OKD vyzvali minulé úterý kabinet odboráři těžební společnosti. Ministr financí Andrej Babiš (ANO) jim ale odpověděl, že prodej OKD je určen primárně pro soukromé investory a vstup státu by prodej poškodil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Opozice chtěla jednat v parlamentu o tom, jak stát pomůže řidiči zavřenému ve Francii. ANO s ČSSD to zablokovaly, Hamáček krčil rameny
Vládní ANO a ČSSD zablokovaly snahu KDU-ČSL a ODS projednat ve Sněmovně případ českého řidiče Jiřího Sagana, který byl ve Francii odsouzen za to, že v jeho kamionu úřady loni našly skupinu Iráčanů. Lidovci a občanští demokraté navrhovali, aby dnes Sněmovna vyzvala vládu k poskytnutí pomoci řidiči, který tvrdí, že o migrantech převážených v chladicím voze nevěděl, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist