Zlé, Mikuláši. Od Mináře se odvrací už úplně všichni. Důvod? Peníze
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 08:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Milion chvilek: Pravda o Mikuláši Minářovi
Publicista a aktivista Jan Cemper na serveru Manipulátoři.cz upozornil na příspěvek jednoho z uživatelů sociální sítě Facebook, v němž se komentující naváží do aktivisty Mikuláše Mináře, stojícího za spolkem Milion chvilek, který pořádá demonstrace proti premiéru Andreji Babišovi a jeho vládě. Minář na příspěvek reagoval a obhajoval tak například, že jeho otec „nepracuje jako ‚pingl“, že nebyl vyloučen ze školy, nespolupracuje s německou Antifou, podezření z distribuce drog označil za zoufalost a upřesnil, zda měl někdy něco společného s Klinikou. A co se týká demonstrace na Letné, tak prý: „Na pódiu nebude Kalousek, ani se nebudou rozdávat žádné peníze.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš se vyjádřil k výzvě demonstrantů k TV duelu: Nevidím důvod na ni reagovat, chtějí se jen zviditelnit
Lidé mají právo demonstrovat a vyjadřovat svůj názor, uvedl premiér Andrej Babiš (ANO) k dnešnímu protestu na pražském Václavském náměstí. Předseda vlády ČTK současně napsal, že nevidí žádný důvod reagovat na výzvu lídra organizátorů ze spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláše Mináře k televiznímu duelu. Minář podle Babiše využívá demonstrace ke svému zviditelnění, premiér mu doporučil, aby si založil politickou stranu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Skandál kolem sbírky pro válečné veterány, peníze šly úplně jinam. Žádná zpronevěra to není, brání se předseda správní rady
Kam se poděly peníze zasílané Centru pomoci vojákům v tísni? To už vyšetřuje policie. Jak totiž zjistil podnikatel Jaroslav Chmelař, jeho peníze vojákům vracejícím se z misí se ztratily. Píše o tom server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Rudolf Mládek: Trump zavedl cla na evropskou ocel a hliník
Je pozoruhodné, jak všichni, ale úplně všichni vědí, že Američané na tom prodělají. Ví to Juncker, Merkelová, Macron, ví to naše Hospodářská komora, ví to předseda odborů a i ekonom Kovanda ví, že to bude špatná zpráva také pro ekonomiku Spojených států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Tomáš Svoboda: Banky budou průhlednější. Díky EU
Stalo se vám někdy, že jste se rozhodli svěřit své peníze třeba České spořitelně, protože mají komfortní ovládání účtu z webu? A přitom jste úplně nestihli prostudovat výše poplatků a úroků, které nabízí? Mně ano a je to úplně normální.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
H-System: Jde o 40 milionů
O 40 milionů korun se nyní dohadují lidé ze Stavebního a bytového družstva Svatopluk. Jde o peníze, které družstvo dostalo z konkurzu a peníze si měli rozdělit všichni družstevníci. Píší to dnešní noviny, konkrétně MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist