Šok: Nová ministryně, už je na internetu. MF Dnes o ní ví taky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 09:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Nová ministryně práce Jaroslava Němcová se bude soustředit na změny v penzích či náhradní rodiny
Na změny v důchodech, přípravu penzijní reformy, náhradní rodinnou péči či propojení sociální a zdravotní péče se chce soustředit nová ministryně práce Jaroslava Němcová. Řekla to dnes večer po svém nástupu do úřadu, kam ji uvedl premiér Andrej Babiš (oba ANO). Podle něj je pro jeho kabinet resort práce a sociálních věcí stěžejní a nová šéfka by se měla zaměřit nejen na penze, ale i na fungování úřadů práce a součinnost s ministerstvem zdravotnictví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Poprvé zasedne důchodová komise, dnes má řešit organizační věci
Nová důchodová komise se dnes sejde na svém prvním zasedání. Vytvoření týmu pro důchodovou reformu slíbila v programovém prohlášení vláda ANO a ČSSD premiéra Andreje Babiše (ANO) s podporou komunistů. Podle ministryně práce Jany Maláčové (ČSSD) se nová komise pro spravedlivé důchody má zaměřit na řešení nespravedlností v penzijním systému. Dnes by se měla dohodnout na způsobu své práce a dalších organizačních věcech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
„Konec internetu,“ volají jedni. „Konec nenažrané zlodějny“, kontrují druzí
Zničí nová směrnice EU svobodu internetu? Hravé blogery, štiplavé youtubery, kousavé komentátory, satiriky, videosestřihy, odkazy (čili i zdrojování článků), to ano. Ale bude to někomu chybět? Mně tedy ano.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.1.2019 v 15:40, zobrazit podobné
Nová ministryně Malá má asi problém
Nová ministryně spravedlnosti Taťána Malá z hnutí ANO má problém. Čelí podezření z plagiátorství své diplomové práce. Pravděpodobně si půjčovala citace z jiných prací bez toho, aby je řádně označila. Zato tam nechala i původní překlepy. Informuje o tom server Českého rozhlasu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Cenzura internetu, ohrožení svobody slova? Europoslanci schválili reformu autorského práva na internetu
Poslanci Evropského parlamentu dnes schválili reformu ochrany autorských práv na internetu, jejímž cílem je přizpůsobit evropské autorské právo digitální éře a kterou kritici označují za cenzuru internetu. Kriticky se k ní staví například i česká strana Piráti i někteří občanští demokraté, podle nichž bude ohrožena svoboda internetu. Strany se proto chtějí pokusit, aby se směrnice do českých zákonů promítla v co nejmírnější podobě. Podle zástupců Unie vydavatelů se může v českém právu směrnice výrazně lišit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Vláda: Nová národní protidrogová strategie na dalších devět let
Nová národní strategie protidrogové politiky otevírá kromě integrovaných závislostí také téma nadužívání léků, internetu a nových technologií. Odborníci se v následujících letech výrazněji zaměří na nelátkové závislosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Malá znovu odmítla pochybnosti o originalitě diplomové práce
Nová ministryně spravedlnosti Taťána Malá (ANO) dnes znovu odmítla pochybnosti o originalitě své diplomové práce, o které Český rozhlas - Radiožurnál ve čtvrtek napsal, že v ní oslovení experti nalezli prvky možného plagiátorství. Řekla to dnes na tiskové konferenci poté, co ji premiér Andrej Babiš jako poslední ministryni nové vlády uvedl do úřadu. Babiš novinářům řekl, že jde o kampaň a ministryně má jeho podporu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
„Tady žádné ohrožení justice není!“ rozčílil se Babiš kvůli Benešové
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes při uvedení Marie Benešové (za ANO) do funkce ministryně spravedlnosti znovu odmítl, že by chystala změny na státním zastupitelství. Spekulace o Benešové ho mrzí, justice v Česku podle něj ohrožena není, považoval by za korektní, aby nová ministryně dostala příležitost pracovat. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
ČT lže? Děláš z ní krávu? Vyhrocená debata s účastí pracovníků Kavčích hor
Ministryně spravedlnosti Taťána Malá se dostala do sporu s redaktory České televize. Ti šíří vysíláním i po internetu, že ministryně nechala štáb televize z budovy ministerstva vyvést ochrankou. Ministerstvo tvrdí, že je to úplně jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Ministryně Marksová: Přídavky na dítě se dlouho nezvyšovaly, naposledy v roce 2008
Ministryně Marksová představila tři nová prorodinná opatření, na kterých se shodla koalice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist