Miroslav Macek: Co je dovoleno Bohu, není dovoleno volovi…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Odstřel Klause ml. v ODS? „Cikánka“ nevadila, podřezaný Zeman také ne. Nové informace
Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi, zní staré úsloví. Jak jsme vás již informovali, jediné, co se radnímu Langovi přihodilo, když na Facebooku psal, že prezidenta by bylo nejlepší podřezat jako svini, je, že už nebude předsedou místní organizace ODS. „Když jste v současné ODS dostatečně loajální k vedení, můžete naprosto všechno,“ zní už z internetu. A samozřejmě, vzpomínka na vyhození Václava Klause mladšího je ještě živá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Pirát dostal v Praze funkci v městské firmě. Ihned si poručil telefon, za jehož cenu seženete ojetou Škodu Octavia
Co je dovoleno pánovi, není dovoleno kmánovi. Anebo ještě lepší rčení: Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Všechna tato stará přísloví sedí skutečně trefně a přesně na situaci, která nastala v městské firmě TRADE CENTRE PRAHA a.s. Tu vlastní hlavní město Praha a její personální obsazení v řídících orgánech jde obvykle ruku v ruce s politickým uspořádáním na radnici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Balaštíková (ANO): Když chybí morálka, musí se zakazovat a pokutovat
Počátek devadesátých let a divoký nástup podnikání při nedostatečném respektu k zákonům a morálce (co není zakázáno je dovoleno) u některých z nás přetrvává a přináší i dnes své nestravitelné ovoce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Hlasují jinak? Zabijte je!
„Nejsou to lidé a je dovoleno je zabíjet.“ Pokud myslíte, že je to výrok genocidního diktátora, jste vedle. Je to výrok českého politika, zastupitele ODS ... a není důvodem k jeho vyloučení ze strany.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.5.2019 v 14:40, zobrazit podobné
Všude samí estébáci. Miroslav Macek se podíval do struktur hnutí ANO
Exposlanec za ODS Miroslav Macek se na webu Viditelny-Macek.cz vyjádřil k premiérovi Andreji Babišovi (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Exprimátor Hradce Králové fotí řidiče na zákazu zastavení přímo v centru města. Partička grázlů na nás ukazuje fakáče, stěžuje si
Velmi zajímavou činnost si našel někdejší primátor východočeské metropole Martin Dvořák. Na svém profilu na sociální síti Facebook mapuje jednu konkrétní ulici v centru města, kde není dovoleno parkovat (vyjma zásobování). Jak ovšem naznačují jeho snímky, moc řidičů si s tím hlavu neláme. A co s tím? Na to se ParlamentníListy.cz zeptaly ředitele městské policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist