„Kellner a pokyn od CIA...“ Obnažené zákulisí byznysu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 12:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Šmejdi a policie? Soukromý detektiv odhaluje zákulisí byznysu, ve kterém se ohlupovali stařečci. Nitky vedou do Mělníka
LOVEC ŠMEJDŮ Ve druhém díle seriálu ParlamentníchListů.cz o takzvaném šmejdím byznysu – předváděcí akce, ohlupování seniorů po telefonu a podobně – soukromý detektiv Zbyněk Prousek pojmenovává adresně firmy, které za tím v minulosti stály. Z rukávu sype i konkrétní jména lidí, kteří je řídili. A přidává i provokativní spekulaci na téma, jakou roli mohla hrát v souvislosti se šmejdím byznysem mělnická policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Slonková a Kubík přišli s kamerou do baráčku důchodkyně o holi: Vy jste falšovala účetnictví na pokyn Agrofertu?
Investigativní reportéři Sabina Slonková a Jiří Kubík se snažili ve svém dalším díle pořadu Zvláštní vyšetřování na serveru Seznam Zprávy vypátrat zákulisí obchodu podnikatele Milana Sládečka a vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Nejbohatší Čech Kellner prolomil mlčení. Evropa jde podle něj...
Nejbohatší Čech Petr Kellner se ve výroční zprávě své skupiny PPF nechal slyšet, že jeho firma nemůže a nechce vstupovat do politiky. Zároveň se také vyjádřil k situaci v Evropě, kdy dle jeho slov mizí úcta k tradicím, k pracovitosti či ke svobodě. Píše to server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Miliardář Kellner doprovodí Zemana na cestě do Číny
Podnikatel Petr Kellner doprovodí v květnu prezidenta Miloše Zemana na jeho cestě do Číny. Zeman to dnes řekl na tiskové konferenci, na které potvrdil svou opětovnou kandidaturu. V Číně by se Zeman měl zúčastnit konference o Hedvábné stezce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Kellner dal na schůzi Kuberovi slib: Případná omezení pro Huawei mé firmy dodrží
Majoritní akcionář investiční skupiny PPF Petr Kellner dnes jednal s předsedou Senátu Jaroslavem Kuberou (ODS) mimo jiné o bezpečnosti telekomunikačních sítí. Ubezpečil ho, že jeho firmy budou dodržovat případná omezení pro čínskou firmu Huawei, uvedl Kubera. O schůzce ČTK informovala tisková tajemnice Senátu Eva Davidová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Šmejdi a jejich „bílí koně“: Soukromý detektiv odkrývá praktiky byznysu, ve kterém šlo o okrádání stařenek
ROZHOVOR V prvním díle připravované série ParlamentníchListů.cz věnované tzv. šmejdům (tedy podvodníkům všeho druhu specializujícím se na bezbranné oběti) soukromý mělnický detektiv Zbyněk Prousek poodkrývá některé z mnoha obecných praktik fungování tzv. šmejdího byznysu a rovněž i to, jak se na jeho stopu původně dostal. Vysvětluje, jak fungovalo zakládání schránkových firem sídlících na virtuálních adresách, zejména v Praze, jakou úlohu mají tzv. „bílí koně“ a naznačuje možnou provázanost „šmejdího byznysu“ s kriminálním světem a ostatními odvětvími zločinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Klub ANO nedal členům pokyn, jak hlasovat o vydání Babiše
Poslanecký klub hnutí ANO nedal svým členům pokyn, jak mají hlasovat o žádosti policie o vydání předsedy hnutí Andreje Babiše a předsedy klubu Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání. Faltýnek to po jednání klubu řekl novinářům. Poslanci ANO přítomní na tiskové konferenci ale označili policejní žádost za nekvalitní a neodůvodněnou, jejím cílem je podle nich ovlivnit říjnové volby do Sněmovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist