Blatný nemá klid. Zeman mu znovu přišil mrtvé. A hloupí novináři...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 12:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Hloupí novináři a ČEZ. Zeman přijel a hned řekl zásadní informaci
REPORTÁŽ Prezident České republiky Miloš Zeman zahájil další ze svých krajských cest. V úterý 19.6. v 11 hodin zavítal mezi zastupitele Ústeckého kraje. A nebyl by to Miloš Zeman, kdyby hned v úvodu své návštěvy si nedloubl do „hloupých novinářů“. A to byl teprve začátek...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Miroslav Pavel: Generál Franco nemá klid
Generál Francisco Franco (1982–1975), bývalý španělský diktátor, nemá ani po více než čtyřiceti letech od smrti klid. Španělská vláda po mnohaměsíčních diskuzích rozhodla, že jeho ostatky přemístí z takzvaného Údolí padlých, kde je obrovské mauzoleum stále cílem jeho obdivovatelů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Hloupí sluníčkáři na Úřadu vlády. Parazitují na společnosti. Jiří Čunek naložil úředníkům přes začleňování, kteří si jej chtěli předvolávat na koberec
Senátor a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek (KDU-ČSL) se znovu ozývá. Tentokrát tvrdě zúčtoval se „sluníčkáři“ i s novináři. Předložil také svou představu řešení situace s tzv. nepřizpůsobivými občany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Miroslav Novák: Prezident Zeman nemá přemožitele
Miloš Zeman, který je prvním, přímo lidmi zvoleným, českým prezidentem si dal poměrně na čas, než oficiálně oznámil, že bude na úřad prezidenta České republiky znovu kandidovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Zeman nemá žádné nové argumenty, vykládal před novináři suverénně Drahoš. Pak se v jeho štábu objevil Hilšer a zmizeli spolu na panáka
Prezident Zeman recykluje staré argumenty, protože žádné nové nemá, vykládal mezi svými příznivci postupující kandidát do druhého kola prezidentské volby Jiří Drahoš. Chvíli poté jej přišel osobně podpořit jeho soupeř Marek Hilšer, který mu přinesl srdce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Západní novináři dnes cupují Izrael: Předvedli obscénní podívanou, a sto kilometrů vedle zmasakrovali zoufalé civilisty
Palestinci dnes pohřbívají své mrtvé. Při protiizraelských protestech zemřelo šest desítek lidí. Podle palestinských lékařů bylo navíc přes dva tisíce lidí zraněno. Informace převzala agentura Reuters. Francouzský deník Le Monde oznámil, že teď Izrael možná slaví, ale ve skutečnosti nemá moc co slavit, protože se ocitne v mezinárodní izolaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist