Zeman lže! Zlo. Nový ministr: Výbuch vzteku po jmenování
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 13:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Prezident Zeman vítá jmenování Schillerové vicepremiérkou: Pokud ji to posílí, bude to jen dobře
Pokud jmenování ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) místopředsedkyní vlády posílí její pozici jako ministryně, bude to jen dobře. Prezident Miloš Zeman to dnes v Pekingu řekl na dotaz ČTK v souvislosti s plánovanou výměnou na postu místopředsedy vlády. Schillerová se stane vicepremiérkou v úterý, stejně jako nový ministr dopravy Karel Havlíček (za ANO). Post místopředsedy vlády naopak na návrh premiéra Andreje Babiše (ANO) opustí ministr pro životní prostředí Richard Brabec (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Armáda ČR: Vláda schválila návrh na jmenování nových generálů
Ministr obrany Lubomír Metnar dnes předložil vládě návrh na jmenování nových generálů. Ve třech případech se jedná o jmenování do vyšší generálské hodnosti, v pěti případech o jmenování plukovníků do hodnosti brigádního generála. Vláda návrh schválila a v případě souhlasu prezidenta dojde ke jmenování 28. října 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Výbuch vzteku: Trestaný Afričan znásilnil českou dívku. A je zle
16letá dívka z Terezína měla být znásilněna na poli u Lukavce na Litoměřicku. S poraněním skončila podle všeho v nemocnici. Podle informací Litoměřického deníku měl za činem stát Afričan vyhoštěný z Německa. A tato zpráva způsobila bouři...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Milí právě jmenovaní soudci, až budete chtít whisky, kupte si ji sami
Projev prezidenta republiky při jmenování soudců
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Boj o jmenování profesorů pokračuje: Zeman to jen tak nenechá
Prezident Miloš Zeman je znám mimo jiné i tím, že odmítá jmenovat některé profesory, kteří mu jsou ke jmenování doporučeni. Někteří adepti na profesorský post si to však nenechávají líbit a s Hradem se soudí. Pražský městský soud se nedávno postavil na jejich stranu. Prezident Miloš Zeman to však nehodlá jen tak nechat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Ministr spravedlnosti zaslal vládě návrh na jmenování 28 nových soudců
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán zaslal vládě k projednání návrh na jmenování 28 nových soudců a soudkyň. Vybraní kandidáti částečně nahradí soudce, kteří v rámci tzv. přirozené obměny skončili či postupně skončí ve funkci do konce září 2017. V návrhu na jmenování nových soudců ministerstvo zohlednilo dlouhodobou přetíženost některých soudů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist