nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Miloš Říha: Sirotek. Věc.
Obviňuji vládu ČR z této zkratky. Jako by člověk a jeho osud byl produktem politické debaty. Nikoliv život jako nejvyšší hodnota. Ale život jako produkt. Věc. A chovat se k člověku jako k věci? SSSR. NSDAP. KSČM. 1984. KLDR. Rudí Khmérové?
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 20.9.2018 v 06:41, zobrazit podobné
Letiště Praha bude spolupracovat s letištěm v Atlantě, společně chtějí také jednat s dopravci o přímém spojení
Letiště Praha bude jako první letiště v Evropě spolupracovat s Mezinárodním letištěm Hartsfield-Jackson v Atlantě (Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport), které ročně odbaví nejvíce cestujících na světě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Lesy Praha: Labuť ze Stromovky doplatila na lidskou neznalost, kvůli pečivu přišla o křídlo
Krmení vodního ptactva je nejen v hlavním městě vítanou kratochvílí pro návštěvníky parků, rybníků i náplavek. Stačí ovšem málo k tomu, aby dobrý úmysl způsobil tragickou událost, která zdravé zvíře poznamená na celý život.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Masare (Zelení): Když nekoná vláda, potřebujeme změnu zdola
Praha 7 vyhlásila jako první ve střední a východní Evropě stav klimatické nouze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Černochová (ODS): Kapacitu na vlastní psí útulek naše městská část nemá
Městská část Praha 2 se letos připojí ke světovému svátku dárcovství, známému jako Giving Tuesday. Slaví se vždy první úterý následující po Dni díkůvzdání a účastní se ho tisíce osob, firem a organizací ze 150 zemí. Praha 2 je vůbec první městskou částí, která se rozhodla tento projekt podpořit. Charitativní sbírka bude zahájena v úterý 27. listopadu 2018 v 11:00 na vánočních trzích na náměstí Míru a potrvá po celý advent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Petr Janyška: Evropské volby: bude mít Macron sílu udržet další integraci?
Francouzský prezident je dnes v Evropě lídrem prointegračních sil. Situaci vnímá jako střet proevropských „progresistů“ a „suverenistů“. Po celém kontinentu burcuje. Nakolik ale po domácích nepokojích a v kontextu rozkolísané Evropy uspěje?
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 20.5.2019 v 17:41, zobrazit podobné
W.A.G. získala jako první ve střední a východní Evropě licenci na evropské elektronické mýto
Společnost W.A.G. payment solutions, známá také pod obchodní značkou Eurowag (EW), přední poskytovatel platebních řešení pro silniční mobilitu v Evropě, obdržela od Ministerstva dopravy ČR oprávnění na poskytování Evropské služby elektronického mýtného (EETS) v Evropě. Firma je tak vůbec první subjektem v Česku a také v celé střední a východní Evropě, jenž toto oprávnění získal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Nejlepší česká nemocnice získala odměnou lůžko pro pacienty
Nemocnice Písek, a. s., která byla za rok 2017 vyhodnocena jako nejlepší nemocnice v České republice, získala odměnou lůžko pro hospitalizované pacienty. Lůžko od firmy Linet v hodnotě vyšší než 200 tisíc korun bude využito na jednotce intenzívní péče Oddělení ARO Nemocnice Písek, a. s.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist