ČEZ: V Temelíně usadili na pozici obří separátory
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 14:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

V Temelíně chrání turbínu speciální podlaha
Speciální podlahu používají nově v Temelíně během kontrol turbíny. Má zlepšit podmínky pro pracovníky dodavatelů a současně zabránit pádu cizích předmětů do otevřené turbíny. ČEZ vyšla na 3,5 miliónu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Kdo dostaví Temelín? České strojírenské firmy nezvládají mnohem lehčí zakázky
Klíčové české strojírenské firmy pro energetiku se potýkají s nezvládnutými projekty a zůstávají po nich obří dluhy. Kdo z nich bude umět dostavět jaderné bloky v Dukovanech nebo Temelíně, když nejsou schopny zdárně dokončit ani jednodušší a bezpečnější uhelné elektrárny? V konkurzu jsou Vítkovice Power, ČKD Praha DIZ nebo Královopolská RIA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
ČEZ: Energetici trénovali v Temelíně reakci na blackout
Reakci na blackout v jižních Čechách si v Temelíně procvičovali zástupci hned tří energetických společností. Cílem štábního cvičení bylo prověřit činnosti, které by zajistily elektřinu pro temelínskou elektrárnu z vodní elektrárny Lipno. Právě Lipno a středočeský Orlík představují v případě blackoutů pro Temelín jednu z důležitých záloh.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
OPL (Rozumní): Obří montovna Tesly míří do České republiky
Obří montovna Tesly v ČR. Bude? A bude skutečným přínosem? Pomůže to s novými pracovními místy pro naše obyvatele, nebo se budou dovážet agenturní zaměstnanci?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
ČEZ: Na Dlouhých stráních dnes instalovali obří oběžné kolo
Na přečerpávací vodní elektrárně Dlouhé stráně dnes technici instalovali nové obří oběžné kolo, které roztáčí jednu ze dvou turbín elektrárny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Filip Kopecký nastupuje na pozici ředitele rozvoje technologií Letiště Praha
Od 1. srpna 2018 působí na Letišti Praha na pozici ředitele rozvoje technologií Filip Kopecký. Na nově vytvořenou pozici na největším českém mezinárodním letišti přichází po osmi letech strávených ve společnosti ZOOT, kde zastával pozici ředitele IT a byl také členem vedení firmy. Dříve rovněž působil jako technologický ředitel ve firmách LMC, Web Design Factory či GLOSTER.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist