nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Středočeská ČSSD má jasno. Na předsedu nominovala Hamáčka
Krajská konference středočeské ČSSD dnes v Kladně nominovala na předsedu strany současného předsedu Jana Hamáčka. Shodla se na tom jednoznačná většina delegátů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Moravskoslezská ČSSD nominuje na předsedu Hamáčka
Moravskoslezská ČSSD nominovala na předsedu strany současného předsedu a ministra vnitra Jana Hamáčka. Nominaci na místopředsedu získal pouze poslanec a bývalý primátor Karviné Tomáš Hanzel. Rozhodli o tom dnes v Petřvaldu na Karvinsku delegáti krajské nominační konference ČSSD. Nového předsedu si sociální demokraté zvolí v březnu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Hamáček (ČSSD): Moje priority - konec hádek, zjednodušené stanovy a efektivní prosazování programu
Krajská konference středočeské organizace ČSSD dnes v Kladně nominovala na předsedu strany současného předsedu Jana Hamáčka. Shodla se na tom jednoznačná většina delegátů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Sociální demokraté hradeckého kraje nominovali na předsedu strany Hamáčka
Sociální demokraté Královéhradeckého kraje dnes nominovali na předsedu strany Jana Hamáčka, na pozici prvního místopředsedy Romana Onderku a na funkci řadového místopředsedy Martina Netolického. Podpořili tak současné vedení strany. Volební sjezd bude v březnu. ČTK to řekl předseda hradecké ČSSD Jan Birke.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
ČSSD Karlovarského kraje chce za předsedu Jana Hamáčka
Krajská konference ČSSD v Karlovarském kraji dnes navrhla na předsedu sociální demokracie bývalého šéfa Poslanecké sněmovny Jana Hamáčka. Jako místopředsedu doporučili sociální demokraté europoslance Pavla Poce, který je z Mariánských Lázní. ČTK to řekla členka krajského výkonného výboru a bývalá poslankyně Markéta Wernerová, která je také nominovaná do předsednictva strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Karlovarská ČSSD chce v čele strany Hamáčka, kraj dál vede Svoboda
ČSSD v Karlovarském kraji dnes na funkci předsedy strany nominovala současného předsedu Jana Hamáčka. Staronovým krajským předsedou sociální demokracie delegáti krajské konference zvolili starostu Kynšperka nad Ohří Tomáše Svobodu. Krajské předsednictvo se zúžilo ze 17 na devět členů, řekl ČTK Svoboda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Hamáčku, vypadni, vyzvala „Foldynova“ ČSSD. A sám poslanec ještě přiložil
Nové informace o vývoji v ČSSD z Ústecka. Chtějí odvolat Hamáčka a podporují poslance Foldynu. „S ohledem na tyto závažné skutečnosti vyzývá předsedu ČSSD Jana Hamáčka k rezignaci na funkci předsedy strany,“ stálo v přijatém ustanovení. Foldyna to na Facebooku okomentoval, chce zvyšovat sociální dávky?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Silná slova Hamáčka pro diváky ČT: Lidé vidí, koho také zvolili. Na mě Volný volal, že jsem stvořil Breivika. Jak 30. léta minulého století a Reichstag!
Bývaly doby, kdy střety předsedů ODS a ČSSD před kamerami bývaly jedním z vrcholů politické sezóny. Vrátí se ty doby? Tuto neděli přivítal Václav Moravec ve svých Otázkách předsedu ČSSD a ministra vnitra Jana Hamáčka a předsedu opoziční ODS Petra Fialu. Došlo na zpomalování české ekonomiky, na školní obědy zdarma i na slova Lubomíra Volného ve stylu „Pojď ven!“ Hamáček v této souvislosti připomněl, jak se k moci dral Adolf Hitler.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Region zahraničí nominuje na předsedu ČSSD Jana Hamáčka
ČSSD, regionální organizace region zahraničí/exil, nominuje na funkci předsedy České strany sociálně demokratické dosavadního místopředsedu ČSSD a místopředsedu Poslanecké sněmovny Jana Hamáčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist