Pikal (Piráti): Chtěl bych ještě podotknout, že svět není Amerika
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 15:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Pikal (Piráti): Nerušit to, co není rozbité
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2021 v 17:35, zobrazit podobné
Pikal (Piráti): Novela zefektivní proces místních a krajských referend
Pirátský místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Pikal předložil novelu, která umožní, aby se volby a referenda mohly konat ve stejnou dobu a ve stejných volebních místnostech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Pikal (Piráti): Chci vést debatu ve sněmovně tak, aby byla konstruktivní a věcná
Poslanec České pirátské strany zvolený za Olomoucký kraj - Vojtěch Pikal - se stal místopředsedou Poslanecké sněmovny PČR. Zvolen byl v prvním kole hlasování, kdy získal 102 hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
ČSSD se stala rukojmím ANO, a ráda, protože ví, že bez ANO půjde od koryt…
No, řeknu Vám, nechtěl bych mít na hrbu váhu starostí, jaké musí tížit současné vedení ČSSD. Na druhou stranu není potřeba soucitu, kdo chtěl kam, dostal se ještě níž…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.6.2019 v 13:40, zobrazit podobné
„Kde to vede Amerika, tam je mír a prosperita.“ USA zpucovaly Čínu a Rusko a oznámily, že odteď zase vedou svět. Zásadní projev
Ministr zahraničních věcí USA Mike Pompeo v Bruselu přednesl projev, ve kterém vyslal jasnou zprávu: Amerika má v úmyslu vést „svobodný svět“. Obořil se na Čínu, Rusko a Írán, že zneužívají pravidla svobodného řádu, který se ustálil po konci studené války, a zkritizoval mezinárodní organizace v čele s OSN za to, že neplní své poslání. „Nepřátelé zneužili našeho nedostatku vedení pro své účely. Tohle jsou hořké plody amerického ústupu. Prezident Trump to hodlá změnit,“ slíbil ministr a dodal, že Amerika se vrací zpět do ústřední role na světové scéně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Co bych řekl na sjezdu ČSSD, kdybych byl delegátem.
Téměř na všech sjezdech po roce 2000 jsem byl. Letos nikoliv. Kdybych tam byl, chtěl bych delegátům něco sdělit. Znám procedury, měl bych tři minuty pečlivě hlídané. Musel bych být tedy stručný.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.3.2017 v 10:40, zobrazit podobné
Přikryl (ČSSD): Co bych řekl na sjezdu ČSSD, kdybych byl delegátem
Téměř na všech sjezdech po roce 2000 jsem byl. Letos nikoliv. Kdybych tam byl, chtěl bych delegátům něco sdělit. Znám procedury, měl bych tři minuty pečlivě hlídané. Musel bych být tedy stručný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
James Bond jako černoška? Blackwashing! Komentátor se drží za hlavu nad tím, kam spěje dnešní svět
O rasové segregaci a o trendu tzv. „blackwashingu“ píše komentátor KrajskýchListů.cz Pavel Přeučil. A to v návaznosti na skutečnost, že novým tajným agentem 007 má být poprvé v dějinách bondovek žena a černoška Lashana Lynchová (31). „To, co zažívala ještě v šedesátých letech minulého století Amerika a na co vůbec není pyšná, se po letech boje za rovnoprávnost znovu vrací,“ varuje Přeučil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist