Nic jiného, než ránu z milosti, si vláda nezaslouží, zní z Trikolóry
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 15:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Měla by se prezidentovi omezit pravomoc udílet milosti? Toto k tomu padlo v ČT
Prezidentské milosti. To bylo jedno z témat dnešních Událostí, komentářů v ČT. S moderátorem na toto téma hovořil prorektor Univerzity Karlovy Aleš Gerloch. Ten mimo jiné řekl, že pokud jde o individuální milosti, mělo by jít o humanitární důvody. Mluvilo se i o předchůdcích Miloše Zemana, kteří byli co se týče udílení milostí mnohem „zdatnější“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Pryč s Masarykem, zavelela vláda v Chorvatsku. Podporoval srbskou dominanci, nezaslouží si, aby kdekoliv v této zemi měl ulici
Masaryk si nezaslouží, aby po něm byla pojmenována jakákoli ulice v naší zemi. Tuto větu naštěstí nepronesl žádný politik v České republice. Možná vás překvapí, že s touto iniciativou přišli nekteří politici v Chorvatsku. Ulice v centru Záhřebu naposled Masarykovo jméno ztratila během fašistické diktatury ve čtyřicátých letech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
S „vítačem“ Hamáčkem udělala ČSSD posledním voličům „pá pá“
Spíše ránu z milosti než radikální změnu představuje zvolení Jana Hamáčka předsedou nejstarší a nejzadluženější strany v České republice. Jestli ČSSD vůbec otočila kormidlo, tak jedině k nejbližší skále souostroví Andreje Babiše.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.2.2018 v 20:40, zobrazit podobné
Šimon Heller: Kouřová clona jménem Kajínek
Asi nikoho už nepřekvapí, že Miloš Zeman porušil další svůj předvolební slib o neudělování milostí. V roce 2013 tvrdil, že udělování milostí je zbytečný monarchistický prvek a že jej nikdy nevyužije. Výjimka prý potvrzuje pravidlo, říká dnes. Nicméně závažnější je údajný důvod udělení milosti. Nejedná se o zdravotní či sociální důvody, ale o zpochybnění české justice.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 24.5.2017 v 19:41, zobrazit podobné
Ivo Fencl: V knize Čas psychopatů autoři občas střelí od boku
„Kreativita je dcerou Intuice, matkou Umění a sestrou Šílenství… Mám za to, že každý z nás často něco jiného říká, něco jiného dělá, něco jiného si myslí, něco jiného chce a něco jiného skutečně potřebuje.“ Radkin Honzák
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Jan Čermák: Česká výnosová křivka zplošťuje. Větří snad trh recesi?
Dnes po ránu zapomeňte na lehké letní čtení - budeme se totiž věnovat náročnějšímu tématu a tím nebude nic jiného než fenomén zplošťování korunové výnosové křivky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist