nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

„Co to je za dementy?“ Redaktorka ČT zveřejnila VIDEO se skupinou demonstrujících na Kavčích horách. A pražští novináři se dobře baví
Redaktorka České televize Mariana Kopecká zveřejnila na sociální síti Twitter video, které natočila na Kavčích horách. V něm zachycuje hrstku protestujících lidí před Českou televizi, aby se s hrůzou podělila o to, co skandují. A ostatní novináři se baví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Vy chcete zvyšovat televizní poplatky? To myslíte vážně? Bývalý radní hovoří o tunelování, plýtvání a pohrdání koncesionáři
ROZHOVOR Od nástupu Petra Dvořáka do funkce generálního ředitele České televize upozorňoval tehdejší člen Rady ČT Radek Mezuláník, že nový šéf Kavčích hor chce „vytěžit“ fond televizních poplatků, aby rok co rok zalepil ztrátu v hospodaření. I proto navrhoval zrušení jeho – dnes už dva a půl milionu korun dosahujícího – bonusu, neboť minusový hospodářský výsledek ani kvalita vysílání neodpovídá zadání zákonodárce. Někde je to důvod k odvolání, trestnímu stíhání, někde k odměně. Vysokoškolský pedagog se specializací na média považuje blamáž v pořadu Události, kde byl Andrej Babiš opakovaně označován za bývalého premiéra, za potvrzení nezodpovědnosti, která na Kavčích horách panuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Vláda: Schůze tripartity a společné jednání se zástupci krajských tripartit
V pondělí 29. května 2017 proběhne od 10.00 hodin v Lichtenštejnském paláci 137. zasedání Plenární schůze Rady hospodářské a sociální dohody ČR, kterého se kromě předsedy vlády Bohuslava Sobotky zúčastní také další členové vlády, zástupci zaměstnavatelských svazů a představitelé odborových organizací. Od 14.00 bude probíhat společné jednání Rady hospodářské a sociální dohody České republiky se zástupci krajských hospodářských a sociálních rad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Výstup Nory Fridrichové, která na ČT zesměšnila Tomia Okamuru, žije svým vlastním životem. Věc pokračuje
Tomio Okamura opět vydráždil své odpůrce, a tentokrát k tomu ani nemusel nic říkat. Stačilo, aby prošel před televizní kamerou v oděvu, který redaktorka Šafrova portálu Forum24.cz přirovnala k pánskému letnímu pyžamu. O zbytek už se postarala na Kavčích horách Nora Fridrichová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist