Prezident Zeman: Ideologická hysterie je naprosto bezpředmětná
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 16:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Jízda pod vlivem, socialistická erotika a léčení jejích následků
Již celá léta zuří a vůbec neutichá, obrovská ideologická bitva, zda byl prezident Zeman u klenotů pod vlivem, ano či ne. A jak je v těchto bitvách již zcela obvyklé, nejvíce křičí ti kteří mají z minulosti nejvíce másla na hlavě.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.5.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Miloš Zeman sdělil PL nové informace: Soros a rozvracení světa, čistka v ČSSD a milost pro Kajínka
ROZHOVOR S PREZIDENTEM Sorosova univerzita, kterou chce z Budapešti vystrnadit tamní premiér Viktor Orbán, patrně slouží jako ideologická přípravka známého miliardáře, který po světě organizuje barevné revoluce a Majdany. ParlamentnímListům.cz to řekl prezident Miloš Zeman. Promluvil též o možném čištění ČSSD od Sobotkových oponentů a vysvětlil, proč uvažuje o milosti pro Jiřího Kajínka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Zbytečná hysterie, klidnil Dolejš rozbouřené emoce, když se komunisté rozhodli pro podporu vlády. Pak to ale přišlo: Vy zmije odporné...
V sobotu KSČM na ústředním výboru rozhodla o tom, že podpoří vznik menšinové vlády ANO a ČSSD. Někteří kritici této vládní sestavy zvedají ukazováček a varují, že to, že se komunisté od roku 1989 přiblížili nejblíže k vládnímu rozhodování, nevěstí nic dobrého. Podle vyjádření ekonomického experta a komunisty Jiřího Dolejše na sociální síti je však taková hysterie naprosto zbytečná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Senátor Canov odmítá žalobu kolegů na Zemana: Prezident není loutka. Nemám dojem, že by chtěl rozdělovat, jenom jasně říká své názory
ROZHOVOR „Na Miloše Zemana nesedí, že by byl apolitický. Nesedí na něj, že by vládu neovlivňoval. Ale prezident není loutkou, je to hlava státu a má právo se vyjadřovat,“ říká Michael Canov, senátor za STAN a starosta Chrastavy. Ústavní žaloba proti prezidentovi je podle něj bezpředmětná. Ministra kultury už Zeman slíbil odvolat a ostatní body se týkaly minulého volebního období, které pominulo. V rozhovoru sdělil, že by se mu líbila hlava státu, která národ spojuje, ale to současný prezident podle něj neumí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Ukrajinista: Zeman je v menšině. V izolaci
Analytik výzkumného centra Asociace pro mezinárodní otázky Pavel Havlíček se domnívá, že prezident Miloš Zeman je naprosto prorusky smýšlející politik v izolaci. Uvedl to pro server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Pavel Svoboda: Jak prezident prášil: ústavní zákon nepřebíjí směrnici o zbraních
Prezident Zeman v debatě na Primě potvrdil svoji pověst barona Prášila. Naprosto suverénně vykládal věci, o kterých musí vědět, že jsou nepravdivé.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 24.1.2018 v 16:41, zobrazit podobné
Miloš Zeman pro PL vystoupil proti Donaldu Trumpovi či režiséru Hřebejkovi a jeho voličům
ROZHOVOR S PREZIDENTEM „S názory Steva Bannona jsem naprosto nesouhlasil,“ sdělil serveru ParlamentníListy.cz v interview prezident Miloš Zeman. Trumpovu exporaci nedávno přijal v Lánech. Americký prezident podle Zemana vyvolává novou světovou ekonomickou krizi. Hlava státu se vyjádřila k aktuálním historickým výročím i útokům režiséra Hřebejka na jeho mluvčího Jiřího Ovčáčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Zeman na Hradě
 Miloš Zeman, podle posledního průzkumu, bude pravděpodobně znovu zvolen za prezidenta republiky. Kromě toho, že ho lid obdivuje a promíjí mu jeho (slušně řečeno) nevhodné výroky, pomůže mu antibabišovská hysterie.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.11.2017 v 10:40, zobrazit podobné
Jsou trochu ubozí. Zeman se porýpal v demonstrantech a v Polčákovi
Prezident Miloš Zeman se v pořadu moderátora Jaromíra Soukupa Týden s prezidentem na TV Barrandov vyjádřil k aktuálním tématům, o nichž se tento týden hovořilo. Hlava státu také mluvila o zdravotním stavu, kdy podle svých slov je naprosto zdráv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist