nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Hejtman Půta: Kraj podporuje investice do páteřních nemocnic dlouhodobě
Páteřní nemocnice v Libereckém kraji dostanou příspěvek na investice
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
V roce 2018 CzechInvest dojednal investice za více než 36 miliard korun
V loňském roce pomohla agentura CzechInvest do České republiky dojednat 82 investičních záměrů tuzemských i zahraničních firem v souhrnné výši 36,7 miliardy korun. Každá pátá investice je high-tech projektem, tedy vysoce technologicky orientovaným nebo navázaným na výzkum a vývoj. V 60 případech se jedná o expanze firem, které již v České republice působí, 69 investorů plánuje na své záměry využít podporu ve formě investičních pobídek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Městu schází investice pro rozvoj města
V posledních letetch se každoročně převádějí investice do dalšího roku. Tím se vylepšuje hospodaření města Uherské Hradiště, ale na úkor investic. Když ODS kritizuje současnou vládu za malé investice, tak by si měla zamést před vlastním prahem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Obce dostanou 366 mil. Kč na elektromobily či veřejné osvětlení
Obce dostanou na investice pro zlepšení kvality života obyvatel 366 milionů korun. Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) schválil 174 projektů z Národního programu Životní prostředí. Dotace míří například na rekonstrukci veřejného osvětlení, pořízení ekologických vozů nebo zlepšení zásobování pitnou vodou. Ministerstvo o tom dnes informovalo v tiskové zprávě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Publikace SVS shrnuje pravidla zpracování vlastní produkce a „prodeje ze dvora“
Státní veterinární správa zveřejňuje na svém webu publikaci určenou především chovatelům hospodářských zvířat, kteří chtějí prodávat malé množství vlastních produktů prvovýroby přímo konečným spotřebitelům (tzv. ze dvora), nebo se rozhodli svoji produkci sami dále zpracovávat nebo si porazit zvíře pro vlastní spotřebu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Hejtman Okleštěk: Více peněz na investice pro příspěvkové organizace
Zhruba 1,4 miliardy korun dostanou letos příspěvkové organizace Olomouckého kraje například na dokončení rozpracovaných a zahájení nových investičních akcí. Vyplývá to z nově schváleného krajského rozpočtu. Prostředky na rozvoj „příspěvkovek“ tak oproti roku 2018 narostou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Sobotka chce „technologicky neutrální soutěž“ o mýto. Expert tvrdí něco jiného
Nejčastěji opakovaným slovním spojením v souvislosti s českým mýtem a vypsáním nového výběrového řízení je „technologicky neutrální soutěž“. Rekordmanem je zcela určitě sám premiér Bohuslav Sobotka, který v každém momentu, kdy se začne mluvit o mýtu, připomíná, že „nejdůležitější je vypsat technologicky neutrální soutěž“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
MZV: Farmáři z Nigeru byli nadšeni z nabídky českých firem
Ve dnech 24. - 27. července 2017 byla realizována v ČR v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) incomingová mise zástupců zemědělského sektoru z Nigeru. Českou republiku navštívili čtyři podnikatelé v oblasti zemědělství a zpracování potravin z Niamey se zaměřením na chov a zpracování drůbeže. Nabídka produktů vybraných českých a moravských firem je nadchla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Používá se od středověku, EU ho ale chce zakázat. Myslivci, rybáři a střelci jen kroutí hlavou a varují před následky
Zákaz používání olova. I to je něco, nad čím přemýšlí Evropská unie. Smůlu by tak měli myslivci i třeba rybáři. Informoval o tom server Rozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Šťovíček (SPD): Dobrá investice, pro koňáky nebo pro nás?
Investice s rozumem Karlovarského kraje pro občany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist