nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

ODS, vzpamatuj se!
Už se na to nedá dívat. Program anti- (Babiš Zeman „populisté“ „extrémisté“) je vrchol politického autismu. Přestaňte vést minulé války a bojovat s virtuálními přízraky. Zaměřte se na aktuální a skutečné hrozby.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.3.2018 v 09:40, zobrazit podobné
Okamura: Islamistům se nedá věřit
Zatímco předseda KSČM Vojtěch Filip prohlásil, že vůdci útoku na Sýrii by měli být postaveni před mezinárodní tribunál jako váleční zločinci, Tomio Okamura byl umírněnější s tím, že se „islamistům nedá věřit“.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.4.2018 v 09:40, zobrazit podobné
Označení premiér Babiš je pro ČT málo
Česká televize si ve zpravodajství nedá, a nedá pokoj, aby Andreji Babišovi působení ve funkci trošičku „osladila.“
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.6.2018 v 20:40, zobrazit podobné
Premiér Babiš: V4 reprezentuje 65 milionů lidí. To je hlas, který se nedá přeslechnout
Komentář na facebookovém profilu ke spolupráci států V4
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Ano, Zeman pije jak mužik, na tom trvám. Takto promluvil kandidát na předsedu lidovců Jurečka
Současný první místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka je jedním ze tří mužů, kteří chtějí nahradit Pavla Bělobrádka v pozici předsedy strany. Bělobrádek tento víkend končí. Jurečka má plán, jak získat nové voliče. Chce být jako šéf hnutí ANO a premiér Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Piráti? Prostě jsou to lháři, ukazuje advokát Ortman. Přišel Babiš a celá levice je na odstřel
STO LET REPUBLIKY Bývalému politikovi a advokátovi Jaroslavu Ortmanovi nevadí, koho prezident Miloš Zeman vyznamenává, ale vadí mu jeho způsob mluvy. „Pokud hlava státu v přímém přenosu používá vulgarity, je to odsouzeníhodné. To je znevážení funkce. Myslím, že to Miloše Zemana diskredituje jako hlavu státu, činí ho nepřijatelným pro velkou část obyvatelstva. Prezident je prezident, ale tohle si prostě nemůže dovolit. Jestli chce mluvit jako dlaždič, ať tedy jde dělat dlaždiče. Ale nemůže dělat prezidenta,“ říká nekompromisně právník a bývalý poslanec. Ve stoleté historii státu vyzdvihl dvě osobnosti, na které podle něj z žádných jiných politiků nemá, bývalé hlavy státu T. G. Masaryka a Václava Havla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Někdo svolává lidi na pohřeb Miloše Zemana. ,,Hoďte ho do škarpy", stojí na pozvánce. A Miroslav Kalousek...
Na Facebooku je možné svolat prakticky cokoliv. Nejnovějším výkřikem kreativity je dílko odpůrců prezidenta Miloše Zemana, kteří chtějí hlavu státu pohřbívat. Má to být státní pohřeb, jak se na hlavu státu sluší, a konat se má 12.prosince.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Drahoš teď musí voliče dostatečně a vhodně vystrašit, radí politolog
Vítězem prvního kola letošních prezidentských voleb se stal Miloš Zeman. Dosavadní hlavu státu volilo 38,56 procenta lidí. Dva velcí kritici a odpůrci současné hlavy státu, komentátor deníku Právo Alexandr Mitrofanov a politolog Josef Mlejnek, řekli, proč ve druhém kole, které se uskuteční za necelé dva týdny, podpořit druhého finalistu, bývalého předsedu Akademie věd Jiřího Drahoše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Babiš se Zemanem v nejvyšších funkcích, to by byl smrtící mix, bojí se Helena Langšádlová. Když jsem slyšela, co prováděl při podnikání, zděsila jsem se
FENOMÉN BABIŠ – NADĚJE, NEBO HROZBA? „Pro řízení firmy má Andrej Babiš bezpochyby nadání větší než pro řízení státu. Kdyby předváděl s Agrofertem to, co předvádí při řízení státu, už by dávno zkrachoval,“ konstatuje místopředsedkyně TOP 09 a poslankyně Helena Langšádlová. Ke svému tvrzení pak dokládá tato fakta: „HDP na hlavu v Česku neroste, evropské peníze se čerpají výrazně hůř než v minulém období, přibývá administrativy a úředníků, komplikují se podmínky pro podnikání, máme také nižší objem investic než za minulých vlád. To prostě není kvalitní řízení státu.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist