nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

ČEZ Teplárenská se rozrůstá směrem na západ
Po několika významných akvizicích v severních a východních Čechách, rozšiřuje ČEZ Teplárenská, a. s., ze Skupiny ČEZ své aktivity i směrem na západ. Respektive do Nejdku na Karlovarsku, kde se od 1. července stala novým stoprocentním vlastníkem společnosti AYIN, s. r. o. Tato společnost má ve městě v dlouhodobém nájmu sítě centrálního zásobování teplem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Skupina GES nabyla majoritní podíl ve společnosti PLAYPRESS
Skupina GES dokončila akvizici vydavatelství PLAYPRESS, které vydává měsíčník PLAYBOY. Dosavadní jednatel Vlado Olexa zůstane nadále minoritním vlastníkem vydavatelství i šéfredaktorem časopisu. Skupina GES zařadí nově získaný titul mezi dosavadní časopisy skupiny Prima. Inzerci časopisu bude zajišťovat mediální zastupitelství RADIO UNITED SERVICES a Media Club.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Červenec byl nejlepším měsícem v historii Skupiny Barrandov
Meziroční skok o 33 procent ve sledovanosti zaznamenala v letošním červenci televizní Skupina Barrandov. Průměrný podíl dosáhl hodnoty bezmála 11 procent, což je historické maximum. Razantní růst táhl především hlavní kanál TV Barrandov, který dosáhl podílu 7,3 procenta. Dařilo se i tematickým kanálům KINO Barrandov a Barrandov PLUS, které také překonaly své měsíční rekordy. Skupina Barrandov se tak stala nejrychleji rostoucí televizní skupinou na trhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Skupina APOGEO se stala členem sítě PKF International
Česká poradenská skupina APOGEO se stala členem mezinárodní sítě PKF International, která se skládá z více než 400 kanceláří působících ve 150 zemích světa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
DAKO-CZ si pronajala vagonku v Lounech, pracuje na obnovení výroby
Společné tiskové prohlášení insolvenční správkyně společnosti Heavy Machinery Services Petry Hýskové a společnosti DAKO-CZ
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Arca Capital koupila podíl ve společnosti European Metal Holdings, která plánuje těžbu lithia na Cínovci
Skupina Arca Capital koupila podíl ve společnosti European Metal Holdings, která plánuje prostřednictvím své dceřiné firmy Geomet těžbu lithia na Cínovci. Záměrem Arky je z pozice akcionáře dohlížet na realizaci celého projektu a zabránit neoprávněnému odvádění zisků a nestandardním finančním operacím, jako k tomu docházelo v OKD
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Správa Národního parku Podyjí vykoupila loni pozemky za téměř půl milionů
Správa Národního parku Podyjí v roce 2017 ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí vykoupila do státního vlastnictví 2,5 ha pozemků v národním parku a jeho ochranném pásmu za téměř půl milionu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Severočeské obce schválily odkup akcií Veolie ve vodárenské firmě
Severočeská města a obce se stanou stoprocentními vlastníky vodárenské infrastruktury. Akcionáři dnes schválili odkup akcií Veolie ve společnosti Severočeské vodovody a kanalizace (SčVK). Stoprocentním vlastníkem SčVK se stane Severočeská vodárenská společnost (SVS) od 1. ledna 2019. Novinářům to řekl mluvčí SVS Jiří Hladík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
DAKO-CZ dodá elektromechanické brzdové jednotky pro tramvaje v Katovické aglomeraci
Od ledna do února 2020 se budou v třemošnickém podniku DAKO-CZ vyrábět elektromechanické brzdové jednotky včetně řídící jednotky a záložního zdroje pro nové tramvaje, vyráběné společností Modertrans Poznaň. Hodnota zakázky se pohybuje okolo 10 milionů korun. Brzdovými systémy a komponenty DAKO bude osazeno celkem patnáct dvoupodvozkových moderních jednočlánkových tramvají s označením Moderus BETA MF, které budou nasazeny v Katovické aglomeraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist