nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Celostátní setkání ředitelů nemocnic a zástupců ze sektoru zdravotnictví se uskutečnilo v Brně
Jak se nemocnice i lékárny vypořádávají s elektronizací zdravotnictví a úkoly, komplikacemi, ale i přínosy s tím spojenými? Rozsáhlá diskuze na téma elektronizace a digitalizace zdravotnictví se rozběhla na 10. ročníku Celostátního setkání ředitelů nemocnic a zástupců ze sektoru zdravotnictví v Brně. Akci již tradičně pořádala společnost Magnus Regio a konala se za finanční podpory z rozpočtu Jihomoravského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Národní je symbolem naší demokracie, kde bývalý estébák nemá co dělat. Seznamte se s aktivistou Gemundem, který vyhodil květiny od premiéra do koše
Český prezident Miloš Zeman a předseda vlády Andrej Babiš (ANO) nám ničí demokracii, je přesvědčen aktivista Otakar Van Gemund, jenž vyhodil do koše kytici, kterou Babiš položil na Národní třídě k uctění událostí 17. listopadu 1989. Gemund si je podle svých vlastních slov vědom toho, že učinil radikální krok, když vyhodil květiny do koše, ale považuje ho za jediný správný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš potřebuje sehnat aspoň někoho důvěryhodného, kdo pro něj jednou zvedne ruku. Pak bude na čtyři roky vymalováno, obává se komentátor Pečinka
Komentátor Bohumil Pečinka se na serveru Reflex.cz rozepsal o prvních vyjednáváních o vládě mezi někdejšími koaličními partnery z hnutí ANO a sociální demokracií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Zeman je hodně naštvaný a Babiš to v úterý schytá. Komentátor ze Seznamu přináší neuvěřitelné informace
Komentátor webu Seznam.cz Václav Dolejší přišel se senzační teorií, ve které dostává neobyčejně zajímavé grády souboj prezidenta Zemana a premiéra Babiše o pozici hegemona české politické scény. Vrcholem této teorie jsou podle něj paranoidní obavy prezidenta Zemana, že se Babišovi podaří to, po čem on sám marně prahne už více než rok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Feriho exotická dovča. Podívejte, jak se má. A hádejte, kde chybí
Komentátor Seznamu Jindřich Šídlo se ve svém satirickém pořadu Šťastné pondělí na internetové televizi Stream.cz věnoval cestování poslance TOP 09 Dominika Feriho, které se však překrývalo s důležitým zasedáním Sněmovny. Komentátor proto vytáhl i jeho zajímavou omluvenku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Jihočeský kraj: V Táboře se sešli ředitelé gymnázií České republiky
Ve dnech 21. – 23. 3 2018 se v táborském hotelu Dvořák konala celostátní konference ředitelů gymnázií pořádaná Asociací ředitelů gymnázií. Hostitelskou školou bylo Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor. Konference se zúčastnilo během těchto dní 173 ředitelů z celé republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Gemund, co vyhodil Zemanovy a Babišovy kytky do koše: Udělal bych to znovu
Aktivista a překladatel Otakar van Gemund je jeden z demonstrantů, který loni 17. listopadu na Národní třídě vyhodil do koše květiny od premiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, prezidenta Miloše Zemana a lídra SPD Tomio Okamury. Jak uvedl v rozhovoru pro Týden, květiny od Zemana a Babiše by vyhodil klidně znovu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Sorosovská neziskovka se inspiruje na Klinice. A ještě se tím chlubí, zjistil novinář
Komentátor Jiří X. Doležal se na serveru Reflex.cz rozepsal o „obecně prospěšné“ Otevřené společnosti. Ta podle jeho slov nabádá k hulvátství vůči ženám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Komentátor po odsouzení teroristy Baldy vyhlíží další, kteří ale šíří své myšlenky dál. Zeman, Okamura, Babiš, Piťha
Senior Jaromír Balda dostal od soudu čtyři roky za teroristický akt, který mohl vést k velkému neštěstí na železnici. Komentátor serveru Aktuálně.cz Martin Fendrych má za to, že českého občana k teroristickému aktu možná navedli svými výroky i prezident Miloš Zeman či šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. A tito pánové mohou své myšlenky šířit dál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist