Česká televize: Žluté kuře vykoledovalo přes dvanáct milionů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 19:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Výročí 100 let republiky přilákalo na ČT 3,5 milionu lidí
Nedělní speciální vysílání České televize k výročí 100 let od založení samostatné republiky sledovalo přes 3,5 milionu diváků. Z toho 1,3 milionu vidělo na ČT1 a ČT24 předávání státních vyznamenání. Uvedla to dnes Česká televize. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Česká televize: Hvězdy StarDance vytančily přes deset milionů korun pro Paraple
Během pořadu Hvězdy tančí pro Paraple, který vysílala Česká televize v sobotu večer, poslali diváci za hodinu a půl dva miliony korun pomocí DMS a celkem se podařilo vybrat přes deset milionů korun pro Centrum Paraple. Benefici plnou hvězd z pořadu StarDance vidělo více než milion diváků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Spisovatel ke stavu společnosti: EU je jiná, než pro kterou Češi hlasovali. Její politika vede ke zničení Evropy. A Havel? Dodržoval hodnoty, které sám deklamoval?
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Je to jako s tím kuřetem. Dostanou-li dva jedno kuře, přičemž jeden sní biskupa a druhý celé kuře, je to statisticky jedno kuře na dva,“ přirovnal životní úroveň Čechů a jejich spokojenost k jídlu spisovatel Jiří Kimla. A ti, kdo snědli celé kuře, se podle spisovatele následně diví stížnostem. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rovněž řekl, že paní Spravedlnost někde v koutě hořce pláče s lepicí páskou přes oči a my můžeme tak akorát snižovat nároky „hubou“, dokud nás nezablokují nebo nezcenzurují na sociálních sítích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist