Vyžer si to, Babiši. Z opozice přišlo, co normálně vlády neslyší. A strach
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 20:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Babiši, Babiši, co máš pro nás ve spíži? Pravdu a lásku, či lež a nenávist?
Babiš je pověřen sestavením vlády. Vláda je pověřena sestavením Babiše. Postaví se ODS na zadní a vynutí si abdikaci Zemana? A co stavitelé katedrál? Budou taky ve vládě?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.10.2017 v 18:40, zobrazit podobné
Zásadní problém ČSSD: Strach z opozice je větší než strach z Babiše
Ochota ČSSD uzavřít koaliční smlouvu s hnutím ANO je přímo úměrná strachu z toho, že by ČSSD ztratila vliv na státní správu. Tohoto strachu však může být zbavena tím, že se stane nevolitelnou.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.5.2018 v 10:40, zobrazit podobné
Pane Babiš, vyrazíte někoho z vlády? Premiér se vyjádřil ke včerejší schůzi ČSSD
Andrej Babiš se v krátkém interview s novináři na ČT vyjádřil k rozhodnutí ČSSD odejít ze sálu, když se bude hlasovat o důvěře vládě. „Nesmyslná pseudoaféra,“ nazval akci novinářů a opozice. Pozici ČSSD prý chápe a žádné personální změny prý požadovat nebude. „Myslím, že není žádná vládní krize, my normálně fungujeme, my zasedáme, my rozhodujeme,“ prohlásil premiér o současné situaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Opozice kritizuje návrh na změnu jednacího řádu vlády
Opozice kritizuje návrh na změnu jednacího řádu vlády. Obává se, že bude omezen přístup veřejnosti k informacím. Kritizuje, že v některých případech nebude zveřejňováno, jak který ministr hlasoval a že premiér dostane více pravomocí. Návrh vládě předložil ministr spravedlnosti a šéf Legislativní rady vlády Robert Pelikán. Cílem je podle Pelikánova materiálu zefektivnit a zrychlit projednávání dokumentů předložených vládě, ale i samotné jednání vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Opozice souhlasí s vládou v otázce nedodržování kvót
Představitelé opozice souhlasí s dnešním rozhodnutím vlády nepřijímat už žádné uprchlíky na základě unijních přerozdělovacích kvót. Toto rozhodnutí vlády je velmi správné, byť to pár měsíců před volbami zavání laciným populismem, řekla ČTK poslankyně ODS Jana Černochová. Připomněla, že podle ODS jde o zásah do práv suverénních států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ubohá opozice
Česká opozice, otrávená hospodářskými úspěchy vlády, se snaží strašit tvrzením, že vláda nás zadlužuje a že žijeme na úkor dalších generací. Takoví Kalousek, Pekarová či Fiala to opakují do omrzení. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.7.2019 v 17:40, zobrazit podobné
Babiši, je to tu: Přivedl ČSSD k totální katastrofě, teď odpálil vládu. A právě se k němu přidali další
Předseda ČSSD už dal najevo, že by si přál pokračování menšinové vlády ANO a ČSSD podporované komunisty. Jenže sám neví, jestli se svým názorem není v menšině. Kupříkladu pražská ČSSD trvá na tom, že ve vládě bude možné pokračovat jen za situace, kdy Babiš nebude premiérem. Pokud se tento požadavek nepodaří prosadit, měla by sociální demokracie alespoň ovládnout Ministerstvo spravedlnosti. Pak přišla z Prahy zásadní výzva: pojďme do opozice!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist