Čína oficiálně vyhlásila: Vymýtili jsme chudobu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 20:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Senátorka Chmelová: Novela zákona o hmotné nouzi prohlubuje chudobu
Proti novele zákona o pomoci v hmotné nouzi se vyslovilo mnoho odborných i neziskových organizací, s argumentem, že prohlubuje chudobu lidí v nouzi, a dokonce může porušovat ústavní práva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Daň za chudobu. Vlastníte staré auto a na nové nemáte? Podívejte, co se chystá
Budeme platit horentní sumy za provoz starého auta? Server Garáž.cz ve svém textu upozorňuje na to, že se chystá daňové zatížení starých aut. Jinými slovy: pokuta za chudobu. To, že Ministerstvo dopravy skutečně pracuje na analýze zdanění a zpoplatnění starých vozidel v rozhovoru pro Radiožurnál potvrdila tisková mluvčí Ministerstva životního prostředí Petra Roubíčková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Svobodní: Recept na chudobu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2021 v 21:35, zobrazit podobné
Petr Hampl: Stát katastrofálně selhává. Nenávist milionů občanů, kteří nemají budoucnost. Předlistopadový režim se těšil vyšší podpoře než ten současný, který produkuje chudobu a beznaděj
ROZHOVOR „Stát katastrofálně selhává. Připouští či dokonce podporuje nekontrolované bujení byrokracie. Toleruje a podporuje takovou strukturu ekonomiky, které produkuje chudobu a nevytváří dostatečné šance. Zejména pro lidi z nižších vrstev je zoufale nevýhodný. A vedle toho stát provozuje sociální systém, který vyhovuje úředníkům a aktivistům, ale má děsivé důsledky pro jeho ‚klienty‘,“ říká sociolog Petr Hampl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Žádná Čína. Hlavní partner, kterého si musíme předcházet, je Německo, vzkazuje topkař Ženíšek
TOP 09 spouští kampaň, ve které chce voličům srozumitelně vysvětlit, že ekonomická spolupráce se Spolkovou republikou Německo je pro nás mnohonásobně důležitější než čínský nákup fotbalové Slavie a podobné další akvizice, pro které horuje prezident Miloš Zeman. S Německem jsme hospodářsky spojeni už více než sto let, už od dob Rakouska-Uherska, takže Německo je pro nás opravdu o hodně důležitější než Čína.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Milan Šmíd: Stručné vádemékum k "vyhnaneckému" projevu Angely Merkelové
Podobně jako jiné státy, také Spolková republika Německo má svoje státní svátky, významné a památné dny. Před čtyřmi roky k nim přibyl Památný (vzpomínkový?) den obětí útěků a vyhánění (vyhnání?) - Gedenktag für die Opfer von Flucht und Vertreibung. Spolková vláda ho vyhlásila 6. října 2014, aniž to česká média zaznamenala. Vláda tak reagovala na politický tlak, kterému čelila již delší dobu, aby se oficiálně připomenulo také utrpení…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.6.2018 v 11:41, zobrazit podobné
Nemocnice Jindřichův Hradec vyhlásila zákaz návštěv. Bude platit od čtvrtka
Zákaz návštěv vyhlásila po českobudějovické a táborské nemocnici také Nemocnice Jindřichův Hradec. Důvodem je neustále rostoucí počet akutních respiračních onemocnění. Opatření začne platit ve čtvrtek 5. ledna 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš pro PL: Transparency International kasírovala peníze od Drah, když jim šéfoval Žaluda. A řeknu přesně, za co ty miliony brali
Jak jsme již informovali, naše redakce získala přehled financí, které inkasuje nezisková nevládní organizace Transparency International, jenž oficiálně bojuje proti korupci. Tatáž neziskovka se v poslední době velmi negativně vyjadřuje k premiérovi Andreji Babišovi a zveřejnila podněty k Evropské komisi, ve kterých například poukazovala na to, že ačkoliv český předseda vlády oficiálně vložil své firmy do svěřenských fondů, stále je uživatelem výhod spojených s vlastnictvím firmy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist