nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Zaorálek v rádiu promluvil o intimní záležitosti Miloše Zemana
Velká Británie ve středu definitivně spustí proces odchodu z EU. Jak to bude vypadat, popsal šéfredaktorovi MF Dnes Jaroslavu Pleslovi v Kauze dne na Rádiu Impuls ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Pár slov padlo také na adresu prezidenta Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Petr Junek: Z člověka policajta uděláš, z policajta člověka už ne!
TÝDENNÍ GLOSÁŘ PETRA JUNKA Spisovatel Petr Junek si ve své aktuální sérii pravidelných glos pro ParlamentníListy.cz bere na paškál tři čerstvé případy, ve kterých se buď angažuje, nebo by se angažovat mohla policie. Jeden se týká i prezidenta Miloše Zemana a právě u něj je podle Junka dobře, že je policie ve věci laxní. Zemana totiž, podle spisovatele, brát vážně nelze. Respektive vážně jej prý bere už jen prezident Ruské federace Vladimir Putin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Pane Putine, pane Babiši, pane Zemane. Vy jste padlí andělé, řekl umělec Vladimír Merta v přenosu ČT a sklidil ohromný potlesk
Členové České hudební akademie uvedli do Síně slávy při předávání Cen Anděl folkového písničkáře Vladimíra Mertu. Při ceremoniálu Merta mluvil o andělech svržených z nebe. V písni pak zazpíval o „vraždách na cestě k moci“ a za „padlé anděly“ označil ruského a českého prezidenta Vladimira Putina a Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše. Pořad přenášel program ČT1.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Mlynář z PPF: Podpora státníků je v Číně vítána, ale nestačí
V Číně je při obchodování se zahraničními firmami vítána podpora státníků dané země, ale nestačí to. Důležité je mít dobrý produkt, bez něj nemá firma šanci. Na dnešním veřejném slyšení senátního výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost to řekl ředitel pro vztahy s veřejným sektorem finanční skupiny PPF Vladimír Mlynář. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Vy si přejete smrt Miloše Zemana? To myslíte vážně? Napsal umělec
Ani ne 24 hodin po vítězství Miloše Zemana neutuchají emoce tryskající z obou táborů. Nad některými příspěvky se pozastavil operní pěvec Zdeněk Plech, který nad příspěvky přejícími si smrt Miloše Zemana podotkl: To si zcela nepokrytě přejete smrt člověka? I takové jsou dozvuky volby prezidenta mezi Milošem Zemanem a Jiřím Drahošem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Velký den Miloše Zemana: Toto se dnes odehraje
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček předstoupil na pravidelné tiskové konferenci, aby sdělil stanoviska prezidenta Miloše Zemana a seznámil veřejnost s jeho nejbližším programem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Horáček viděl tiskovou konferenci Zemana a útočí: Tohle mi nestačí!
Prezidentský kandidát Michal Horáček na Rádiu Impuls zaútočil na Miloše Zemana. Na paškál si vzal prezidentova játra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Vladimír Dryml: Svaz Senioři ČR hlasuje pro Miloše Zemana
Svaz Senioři ČR má jasného kandidáta - Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman je velezrádce!
Hned zkraje mého článku mi dovolte napsat, že lidsky Miloše Zemana považuji za sebestředného chvástala, který si často nevidí do huby a plácne první hovadinu, která ho napadne, aby byl “vtipný”,...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 27.3.2018 v 15:40, zobrazit podobné
TOPlist