Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2021
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.479x, což odpovídá cca 129.351-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Ruská pr*sárna.“ Špitá se o Ukrajině. Ale i o Německu a Francii
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2021 v 15:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 08. 04. 2021

Související články

Pozor, vliv Ruska. Guy Verhofstadt má strach z voleb ve Francii, Holandsku a Německu. A říká: Populisty porazíme pravdou a rozumem
Bývalý premiér Belgie a aktuálně jeden ze tří vyjednávačů pro brexit Guy Verhofstadt varuje před nadcházejícími volbami v Nizozemsku, Francii a Německu. Obavy má rovněž z rostoucího vlivu Ruska na dění v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Podle Porošenka je kritický stav s plynem na Ukrajině překonán
Kritická situace se zásobováním plynem, která na Ukrajině vznikla v pátek zastavením dodávek plynu z Ruska, je zvládnutá díky zvýšeným dodávkám ze zemí EU. Řekl to dnes ukrajinský prezident Petro Porošenko. Ruská energetická společnost Gazprom dnes potvrdila, že zahájila proceduru k ukončení plynového kontraktu s Ukrajinou, jak to sdělila v pátek. České Ministerstvo průmyslu a obchodu uvedlo, že spor Ukrajiny a Ruska nemá zásadní vliv na zásoby a spotřebu zemního plynu v ČR, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ruská agrese proti Ukrajině knižně
Ruská agrese proti Ukrajině představuje patrně největší výzvu evropské bezpečnosti od roku 1945. Nejenže ztělesňuje útok na samotné základy systému mezinárodního práva, ale i s novou naléhavostí nastoluje otázku, kam až sahají ofenzivní ambice současného ruského režimu. To stojí v anotaci k rozsáhlé publikaci Jana Šíra (a kolektivu), kterou recenzoval také Jefim Fištejn.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Jaroslav Bašta o souboji Ruska a USA: Máme se na co těšit
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta v komentáři pro server První zprávy.cz naznačuje, že války v Sýrii a na Ukrajině představují spojené nádoby. Protože Rusové uspěli v Sýrii, kde USA podle bývalého diplomata zaznamenaly porážku, budou to chtít Rusům někde vrátit. Třeba právě na Ukrajině. Co všechno se tam může odehrát?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Ne, to není pravda, co říkáte. Vladimir Putin uzemnil Merkelovou v otázce Ukrajiny
Německá kancléřka Angela Merkelová se po téměř dvou letech vydala opět do Ruska, kde se setkala s prezidentem Putinem. Hovořilo se o Ukrajině, Sýrii i Čečně. Vladimir Putin prohlásil, že se Rusko do volebního procesu v partnerském Německu vměšovat nehodlá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Německý novinář odhalil, jak nyní fungují německá média. Jde o zásadní informace kolem Ruska a Ukrajiny
Ukrajinští radikálové napadají každého, kdo má odlišný názor. A to nejen ve své zemi, kde se neštítí zhola ničeho, ale dokonce už i v Německu. Sociální sítě jsou plné nenávisti. Běžný německý občan se z médií vůbec nedozví o aktuálním dění na Ukrajině. Doněck a Lugansk jsou dokonce prý zapovězená tabu. „Hory doly a modré z nebe,“ což EU a zvláště SRN nabízely Ukrajině, vyprchalo, a tak místo boje proti zločinnosti či oligarchům místní trápí ještě další, životně důležité věci – třeba absence tepla v řadě měst.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Petříček a Tvarůžková si povídali o Německu, izolovaném Visegrádu a Ukrajině. Stálo to za to
Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček přijal pozvání do pořadu Interview na ČT24, aby s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou diskutoval nad smlouvou z Cách, která pojednává o užší spolupráci mezi Francií a Německem. Hovořilo se ale také o jeho plánované cestě na Ukrajinu nebo o Brexitu, jehož podoba stále není zcela jasná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Český diplomat poukazuje na fenomén britských voleb: Zmizela strana UKIP
O Velké Británii, Francii, Německu i Česku hovořil v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu diplomat Pavel Fischer. On sám býval velvyslancem ve Francii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Macron, Čaputová a Zelenskyj. Jak vyhráli volby a dostali se do úřadu? Bašta nachází shodu
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině se zamýšlí nad tím, jak to může dopadnout, když volby ve Francii, na Slovensku nebo na Ukrajině vyhrávají lidé, kteří mají minimum politických zkušeností, případně nemají zkušenosti vůbec žádné. Podívejte se sami, k čemu Bašta dospěl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Kdo seje vánek, sklidí bouři, varuje Jaroslav Bašta
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta sleduje demonstrace ve Francii – demonstrace žlutých vest. Zdá se mu, že jde o další z řady barevných revolucí, do které počítá oranžovou revoluci na Ukrajině, různé revoluce v arabském světě, ale také demonstrace s červenými kartami v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist