nejlepší články ze dne: 08. 04. 2021

Související články

Plochy polygonu prověřily novou dodávku Iveco. Prošla na výtečnou!
Na výcvikových plochách polygonu testovali v závěru minulého roku nový dodávkový vůz Iveco Daily Euro 6 zkušení instruktoři společnosti AUTODROM MOST. Spolupráce s automobilkami je podle generálního ředitele společnosti Jiřího Voloveckého přínosná a prospěšná pro obě strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Zvládání krizových situací si nyní řidiči mohou vyzkoušet i za šera a v noci
Mostecký autodrom připravil pro řidiče novinku v nabídce kurzů bezpečné jízdy. Zvládání krizových situací na výcvikových plochách polygonu si nyní mohou vyzkoušet i v podmínkách snížené viditelnosti, tedy za šera i úplné tmy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Autodrom Most nabízí veřejnosti rychlodobíjecí stanici elektromobilů
Mostecký autodrom zprovoznil ve svém areálu novou veřejnou rychlodobíjecí stanici pro elektromobily. Pokračuje tak úspěšná spolupráce s elektrárenskou skupinou ČEZ, která instalovala první dobíjecí stanici elektromobilů u budovy recepce polygonu v areálu autodromu už před třemi lety.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Autodrom nabízí nový kurz v terénu pro stále populárnější endura
Mostecký autodrom rozšířil nabídku kurzů bezpečné jízdy. Radovat se tentokrát mohou příznivci jednostopých vozidel, konkrétně majitelé stále populárnějších motocyklů do lehkého terénu. Právě na ně cílí motoškola pro cestovní endura pod vedením zkušeného jezdce a mnohonásobného republikového šampiona v trialu Míry Lisého. „Premiéru máme 29. září. Kdo si kurz objedná do konce srpna, získá jako bonus desetiprocentní slevu z jeho ceny,“ upřesnila ředitelka polygonu společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Premiéra ADAC GT Masters v Mostě pro fanoušky s bonusem
Fanoušci, kteří se chystají koncem dubna na závodní víkend prestižního evropského šampionátu ADAC GT Masters na mostecký autodrom, mohou uplatnit při nákupu jednodenní vstupenky třicetiprocentní slevu. Bonus platí do 15. března.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Autodrom získal akreditaci ke školení bezpečné jízdy s odpočtem trestných bodů
Instruktoři mosteckého autodromu zahájili v těchto dnech výuku a výcvik bezpečné jízdy řidičů, kteří se přihlásili ke školení s odpočtem trestných bodů za přestupky v silničním provozu. „Školení bezpečné jízdy s odpočtem bodů v učebnách a na výcvikových plochách polygonu autodromu nabízíme už od jeho zavedení v roce 2008, a to s externími instruktory. Nyní se nám podařilo získat potřebnou akreditaci, takže školení už je zcela v naší režii,“ vysvětlila ředitelka polygonu společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist