Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2021
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.459x, což odpovídá cca 128.307-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 08. 04. 2021

Související články

Trestnej čin jak vyšitej! Babiš půjde do kriminálu, napsal Jaroslav Kmenta ke zveřejněným dokumentům
Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr zajásal nad knihou novináře Jaroslava Kmenty o Andreji Babišovi. Svou knihu okomentoval i sám Kmenta. Novinář je přesvědčen, že Babiš premiérem nebude a může si za to sám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jaroslav Kmenta se rozpovídal o sestavování vlády. V pozadí prý můžeme najít známého kmotra
Novinář Jaroslav Kmenta v rozhovoru pro server info.cz prohlásil, že by si jeho knížku o Andreji Babišovi (ANO) nazvanou Boss Babiš měli přečíst všichni noví poslanci i sám Babiš. Vedle toho Kmenta prozradil, co Babiše vede ke spolupráci s Tomiem Okamurou a jeho SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Kmenta: Babiš je v politice od roku 1998. Hýbal hejblátkama a na konci těch hejblátek byli politici ČSSD
Novinář Jaroslav Kmenta zavítal do internetové televize DVTV a promluvil o své nové knize Boss Babiš. V té je opravdu hodně kritický k možnému příštímu premiérovi České republiky Andreji Babišovi (ANO). Přirovnal ho k ďáblovi, který se rozhodl šéfovat ráji. Vedle toho Kmenta prozradil, kdo by mohl být příštím premiérem místo Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kmenta na Twitteru: Babiš nechává tajně vyšetřovat novináře. Prý se to děje v Liberci
Jaroslav Kmenta i nadále směřuje svou pozornost na premiéra Andreje Babiše. Na sociální síti Twitter uvedl, že předseda ANO nechává vyšetřovat novináře. Žádná konkrétní jména ovšem Kmenta nesdělil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš je geniální zloduch, dokonale ví, koho "vojebat", vykládal Šafrovu fóru komentátor Kmenta. A přidal podrobnosti
Novinář Jaroslav Kmenta se v rozhovoru pro server Forum24.cz rozpovídal o tom, proč Babiš vstoupil do politiky. Dokud byli v politice lidé jako Stanislav Gross, Babiš prý uplatňoval vliv přes ně. „Pásl si politiky,“ říká doslova Kmenta. Ale když Gross z politiky odešel, Babiš musel najít jiný způsob, jak zajistit své podnikání. Sám vstoupil do politiky a teď si brousí zuby dokonce i na premiérské křeslo, což prý pro Česko rozhodně není dobrá zpráva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Novinář Kmenta píše, proč prý Babiš potřebuje Benešovou. Přišli za Bradáčovou, ale ta nechtěla...
Novinář a spisovatel Jaroslav Kmenta se ve svém příspěvku na facebooku rozepsal o plánované změně na postu ministra spravedlnosti, na který se k 30. dubnu rozhodl rezignovat současný ministr Jan Kněžínek (za ANO). Kmenta ve svém příspěvku tvrdí, že novou ministryní tohoto resortu se stane Marie Benešová především za účelem ochrany premiéra Andreje Babiše (ANO). „Teď už nejde jen o Čapí hnízdo. Jde o nezávislost justice a o zachování ústavních principů v České republice,“ hřímá varovně Kmenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Není podstatné, že brala Slonková v Mafře 200 tisíc, pustil se znovu do Babiše novinář Kmenta
Novinář Jaroslav Kmenta se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, proč Andrej Babiš (ANO) považuje své oponenty za psychopaty a posílá je pro neurol. „Proč se někdy chová jako Milouš Jakeš a zveřejňuje platy svých kritiků? A proč si vytváří v hlavě ‚blacklist‘ svých nepřátel?“ zeptal se Kmenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Občané, pozor! Marta Kubišová, Magda Vášáryová, Martin C. Putna a jiné elity vám radí, jak volit! Vše na VIDEU
Volby do Poslanecké sněmovny jsou tu již za tři dny. A sociální sítě i internet se tak hemží videi či doporučeními, jak volit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Berete dětem mámu! Václav Klaus ml. rozkopl český internet. Proti většině
Ve svém novém komentáři na serveru Novinky.cz se Václav Klaus mladší věnoval problematice adopcí dětí homosexuály. Ovšem neočekávaně převzal většinu svého textu od Moniky Čírtkové, advokátky z Advokátní kanceláře Kolín. Ta argumentuje praktickou stránkou věci v oblasti homosexuálních adopcí: „Existuje vůbec dítě, v jehož zájmu je nemít mámu? Viděl někdy někdo takové dítě? A jak tedy vybereme z dětí vhodných k adopci to, kterému tento osud připravíme? Homosexuálové mají prý nárok na adopce, nesmíme je diskriminovat. Ale můžeme diskriminovat děti, které hledají nové rodiče, tím, že jim upřeme matku?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Tak nic: Babiš jede do Izraele na summit, který nebude
Summit V4 se v Izraeli neuskuteční, uvedl český premiér Andrej Babiš (ANO). Mohl by se konat v druhé půli roku. V Izraeli se kvůli neúčasti Polska uskuteční bilaterální jednání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist