Bohdalová (ČSSD): Velikonoce, pokaždé jinak Velikonoce nás znervózňují. Ostatně – Vánoce také, ale Velikonoce více. Oba sváteční časy jsou tady s námi více než tisíc let a v jistém smysl ještě déle, ale stejně má tato společnost problém se s tím nějak vyrovnat.
Nemocnice Na Bulovce: Pacientů se sexuálně nakažlivými chorobami přibývá V Česku v posledních letech přibývá nemocných se sexuálně nakažlivými chorobami. Lékaři registrují nárůst počtu onemocnění syfilis a kapavky. V roce 2010 se nově objevila i tropická choroba lymphogranuloma venerum, která se od té doby také šíří. Dlouhodobě vzrůstá i počet nemocných HIV.
Lékaři z Bulovky vyzývají k obezřetnosti při výběru sexuálního partnera V Česku v posledních letech přibývá nemocných se sexuálně nakažlivými chorobami. Lékaři registrují nárůst počtu onemocnění syfilis a kapavky. V roce 2010 se nově objevila i tropická choroba lymphogranuloma venerum, která se od té doby také šíří. Řekli to lékaři na tiskové konferenci v Nemocnici Na Bulovce. Dlouhodobě vzrůstá i počet nemocných HIV.
Nakladatelství Olympia oslavilo 65 let existence sportem i cenami Nakladatelství Olympia oslavilo v sobotu 11. května na veletrhu Svět knihy 2019 své pětašedesáté narozeniny. Připomínka výročí se nesla v duchu představení sportovních publikací a udělování nakladatelských cen.
My tady v Německu podporujeme zločince, padlo v zásadní studii Magazín Der Spiegel konstatuje, že Německo selhává v boji proti mafiím. Částečně za to dle expertů může nárůst počtu přistěhovalců z muslimských zemí a s tím související teroristické hrozby.