nejlepší články ze dne: 11. 04. 2021

Související články

Premiéra Babiše zaskočilo, že Trump v OSN vůbec nehovořil o Evropě
Českého premiéra Andreje Babiše zaskočilo, že americký prezident Donald Trump v dnešním projevu na úvod všeobecné rozpravy Valného shromáždění OSN vůbec nezmínil Evropu a hovořil jen o Británii. Českým novinářům po Trumpově proslovu Babiš řekl, že Evropská unie se musí více soustředit na to, aby se Spojenými státy dojednala výhodnou obchodní dohodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Čurání do bazénu! Debata o burkinách se poněkud zvrhla
Bývalý poslanec za ODS Miroslav Macek se na svém webu Viditelný-Macek.cz pozastavil nad současnou kauzou ohledně koupání dvou žen v aquaparku Čestlice. Ty se totiž dorazily svlažit v burkinách, což je oděv zahalující větší část těla. A komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
VIDEO Václav Klaus ukradl ve sněmovně Fialovi se Stanjurou show
Poslanecká sněmovna dnes projednává schválení třetí a čtvrté vlny EET. Debata se stejně jako v případě předchozích hlasování o evidenci tržeb zvrhla v polemiku o výběru daní obecně. Tentokrát ovšem velmi překvapil poslanec Václav Klaus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Hejtmanka Stráská podepsala memorandum o spolupráci s Akademií věd ČR
Čistá Orlická přehrada nebo obnovení populace candátů v Lipně. I to je cílem memoranda o spolupráci, které hejtmanka Ivana Stráská podepsala ve středu 7. února s předsedkyní Akademie věd České republiky (AV ČR) Evou Zažímalovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist