nejlepší články ze dne: 11. 04. 2021

Související články

Psychiatr Ivan David odpovídá Zemanovým kritikům: Žádnou duševní poruchu jsem v jeho projevu neviděl. Odvaha se bránit není mstivost. Opozice hraje své divadlo
ROZHOVOR „Určitě se za zavřenými dveřmi vyjednává o velkých projektech. Ještě není úplně dokradeno... Sociální demokracie už nepředstavuje žádné myšlenky nebo hodnoty. Ti, kteří jsou u vesla a nakládají se sociální demokracií, jako by byla jejich, určitě budou chtít zobchodovat ke svému prospěchu její zbytkovou tržní cenu. Zdaleka nejde o ministerské platy,“ hodnotí někdejší sociální demokrat, ministr zdravotnictví Ivan David vyjednávání Andreje Babiše o vládě. Nejen ale o ČSSD, i o jiných věcech David v rozhovoru ParlamentníchListů.cz mluví poměrně tvrdě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Propagace a hanobení za veřejné peníze. Ivan David objevil mimořádně pozoruhodný případ v Českém rozhlase
Bývalý ministr zdravotnictví Ivan David se na serveru VašeVěc.cz zeptal na to, zda Český rozhlas využívá veřejných zdrojů k propagaci a hanobení jiných. A zároveň si také odpověděl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ivan David ve varu: „Vy ste ty, co kácej stromy na koleje!“ hulákal na mě blb u metra. Na takové míří média idiotskými nálepkami SPD. Čiré svinstvo
ROZHOVOR Vnitro dnes reprezentuje Jan Hamáček, předseda vyhasínající politické strany, ale ještě viditelnější na vnitru je bizarní postava pornoherce Jakuba Jandy. Zneužívání autority státního úřadu k napadání demokratického hnutí SPD a posilování předsudku proti němu je jejich darebáctví. Tak reaguje lídr kandidátky SPD ve volbách do Evropského parlamentu Ivan David na zprávu o extremismu, o níž sice informovala ČTK, ale na stránkách Ministerstva vnitra je nedostupná. Bývalý ministr Zemanovy vlády v té souvislosti poukazuje, že antisemitský výrok Mirka Topolánka nebo aktivity Petra Fialy v německém nacionalistickém sdružení Sudetoněmecký landsmanšaft z ODS extremistickou stranu neudělaly, i když šlo o výrok a skutky jejích předsedů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Nebyli jsme jediní. Bylo nás sto. Někteří se obraceli zády. Ivan David vysvětluje „skandál“ s eurohymnou
Dvojice českých europoslanců, Hynek Blaško a Ivan David (oba za Okamurovu SPD), nebyli zdaleka jediní, kdo se během přehrávání oficiální evropské hymny, Schillerovy Ódy na radost, nepostavili na znamení úcty. Nepostavili se i další europoslanci, někteří se postavili a otočili se zády, bylo jich kolem stovky, popsal své zážitky přímo ze Štrasburku Ivan David.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Já musel referovat vládě o zdravotních problémech Václava Havla. Pokud jde o jeho kriminál... Ivan David tvrdě odpovídá všem, kteří útočí na zdraví prezidenta Zemana
ROZHOVOR „Jako ministr zdravotnictví jsem na vládě opakovaně referoval o zdravotních problémech prezidenta Havla. Nepamatuji si, že by na něj někdo kvůli jeho nemocem útočil. Václav Havel byl silný kuřák a zdaleka nikoli abstinent,“ říká bývalý ministr zdravotnictví Ivan David v souvislosti s urážkami, které směřují na hlavu Miloše Zemana v souvislosti s jeho zdravím. „Způsob snahy poškodit prezidenta Zemana je přímo úměrný ubohosti jeho nepřátel,“ vrtí hlavou nad aktivitami Zemanových odpůrců. A Mirek Topolánek, jenž chce také na Hrad? „Topolánek sází na svoje kouzlo osobnosti. Mýlil se už tehdy, když zdviženým ‚ukazováčkem‘ prý vzkazoval Kalouskovi, že je jednička.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Částečné osvobození Československa americkou armádou, hlásila ČT. Exministr David k tomu něco sepsal
Bývalý ministr zdravotnictví Ivan David se na serveru VašeVěc.cz rozepsal o zpravodajství České televize, kdy si povšiml zprávy, že „dnes Prahou projedou historická vojenská vozidla připomínající částečné osvobození Československa“. „Jde samozřejmě o historická vojenská vozidla US Army,“ píše David.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Ivan Jordák: Už ani nepotřebujeme zvláštní soudy
V uplynulém týdnu jsem si na seznamu.cz přečetl, že bývalý ministr spravedlnosti Jan Kalvoda upozornil na jednodušší cestu, jak se zbavit prezidenta Zemana, a to podle článku 66 ústavy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist