Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2021
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.720x, což odpovídá cca 141.926-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zemánek (TOP 09): Prezident Zeman i nadále rozděluje naši společnost
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2021 v 06:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 11. 04. 2021

Související články

O tom, že pro mě je morálním vítězem pan Horáček.
Pořád se píše, jak pan prezident Zeman rozděluje společnost na dvě části, ale je tomu úplně jinak. Společnost sama se rozděluje a hned na čtyři skupiny a rád bych doufal, že ta právě ta čtvrtá, kterou také zmíním, je hodně malá..
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 31.1.2018 v 19:40, zobrazit podobné
Zdeněk Lanz: Miloš Zeman stmelující aneb všichni na jednoho
Od nástupu Miloše Zemana do funkce prezidenta republiky jsme stále častěji a hlasitěji slýchali, že „Miloš Zeman není mým prezidentem“, „prezident Zeman rozděluje společnost“, „Zeman nám dělá ostudu v zahraničí“,“ prezident nás táhne na východ“, až po páteční výkřik „Zeman je Putinova děvka“ ve volební místnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Prokeš (SPD): Participativní rozpočet "Dáme na vás" rozděluje společnost
Přes participační rozpočet www.damenavas.brno.cz rozděluje město miliony nedemokratickým způsobem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Co rozděluje společnost?
Nemyslím si, že by měl prezident pravdu, když říká, že společnost nerozděluje osobnost, ale názor. Pokud totiž osobnost jistý názor má, potom jeho obdivovatelé (zastánci jeho názoru), stojí proti jeho odpůrcům…  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.1.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Pražskokavárenský prezident by Česko rozděloval mnohem víc než Zeman
Včera se prý konala na Hradčenech demonstrace proti panu prezidentovi. Ale uvědomují si ti, kteří Miloši Zemanovi vyčítají, že rozděluje lid, že případný pražskokavárnský prezident by národ rozděloval mnohem víc?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.7.2019 v 13:40, zobrazit podobné
Ať sochu Koněva vezme Zeman Putinovi jako dárek, vysmívá se historik
Socha maršála Koněva vzbuzuje silné kontroverze a rozděluje českou společnost na dva názorové tábory. Mezi ty, podle kterých by z Prahy 6 měla zmizet, se řadí i historik a docent českých dějin na UK Petr Hlaváček. Ten nyní přichází s návrhem, že až prezident Miloš Zeman opět vyrazí na návštěvu ruského vůdce Putina, sochu Koněva by mu měl přivézt jako dárek. Nebo navrhuje z pomníku udělat specifické pamětní místo bolševických zločinů a sovětsko-ruské imperiální zvůle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Milan Knížák: Babiš patří do nebe
Situace po volbách je pro naši společnost degradující. Začalo to tím, že třicet procent voličů podlehlo falešné volební kampani Andreje Babiše, kterého nesmyslně podporoval „nadstranický“ prezident Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Slouhové ztrácejí nervy. Budete tancovat, jak se píská, nebo jste fašisti a xenofobové, říká univerzitní docent. Už se to prý hroutí, ale...
„Pokud jde o to, zda Miloš Zeman rozděluje společnost, pak podle mého názoru to nejlépe vystihnul Ringo Čech – rozděluje lidi na normální a idioty,“ tvrdí vysokoškolský pedagog a publicista Radim Valenčík. V prezidentské volbě podle něj nemají ostatní kandidáti šanci. „Pokud jde o Horáčka, tak si nejsem jist, zda vůbec zaregistroval, že Zeman má nadstandardní – a hodně nadstandardní – vztahy s čínským, ruským a americkým prezidentem. Zeptal bych se ho, co myslí tím, že ‚máme na víc‘,“ říká dále v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Valenčík. Neví však, co se dá ještě čekat od Babiše. „Vím jen, že si dává moc velký pozor, aby se neprojevil jako slouha slouhů globální moci...“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ovčáček před lidmi odhalil informaci o tom, jak Zeman porazil Jiřího Drahoše
Symbolické červené minitrenýrky předal novinář Jaroslav Kmenta hradnímu mluvčímu Ovčáčkovi na veřejné nahrávce Českého rozhlasu Plus v Plzni. K tomu poznamenal, že hlava státu má nulovou sociální inteligenci a degeneruje. Přítomní diváci si také poslechli, že lhát v politice není zas až tak nic strašného a že Miloš Zeman rozděluje společnost, která „díky“ němu hrubne. Od řečníků zaznělo i to, že Tomio Okamura je „hardcore“ ultrapravičák. Miloš Zeman je prý jako medvídek Pú, plný překvapení. Úplně odezírá z úst Vladimira Putina, jak se hrbí před Ruskem a Čínou! Také „pražskou kavárnu“ si podruhé zvolený prezident České republiky vymyslel, aby měl s kým bojovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Boj proti terorismu zůstává i nadále jednou z mých priorit
Prezident republiky zaslal kondolenci francouzskému prezidentovi
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist