Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2021
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.706x, což odpovídá cca 141.195-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 11. 04. 2021

Související články

Gazdík: Kreml chce „řízenou demokracii“. Musíme bojovat za svobodu. Čaputovou vítám
ROZHOVOR „Být čitelnější pro voliče, nabídnout jim srozumitelněji myšlenky a řešení, které zlepší jejich život,“ vysvětlil krátce před svým odchodem z čela Starostů a nezávislých dosavadní předseda a zakladatel strany Petr Gazdík. Zdůraznil, jak nutné je voliče přesvědčit, že zkušenosti starostů pomohou udělat správu České republiky lepší. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rovněž řekl, že vlády čas od času zkoušejí omezení a kontroly na sebemenších maličkostech. Demokracie a svoboda podle něj však nejsou nic stálého. Buď je budeme chtít a budeme za ně bojovat, nebo nebudou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Gazdík: Už zase hledáme spasitele, který vše napraví. Ale to hledáme marně. O to horší bude vystřízlivění
ROZHOVOR „Nemyslím, že bychom měli všichni znít jedním hlasem, bez plurality názorů není demokracie. Nevidím rozdělení národa tak fatálně, jak se někdy předkládá,“ říká šéf Starostů a nezávislých Petr Gazdík. Ale jako bychom podle něj byli unavení z demokracie. Sto let po vzniku Československého státu už zase hledáme něco jiného, jiný systém, spasitele, který vše napraví. Jenže to čekáme marně. O to horší je pak vždy to vystřízlivění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Petr Gazdík: Odpor některých lidí proti Západu? Falešná slovanská linka, možná nostalgie po reálném socialismu. Chce to víc a kriticky myslet
ROZHOVOR Šéf Starostů a nezávislých Petr Gazdík by uvítal lepší ochranu elektronické komunikace, jak tvrdí nejen po zprávě Bezpečnostní informační služby. „Nedostatečnost zabezpečení ukázala také kauza s e-mailem na zlevněné sushi, údajně odeslaném z poslanecké schránky Tomia Okamury. Pokud ji skutečně neposílal on, je fakt varovné, že se to může stát,“ říká Gazdík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Žádná Praha. Kandidát Gazdík se vrací domů, na Zlínsko
Kandidátku Starostů a nezávislých (STAN) pro podzimní sněmovní volby ve Zlínském kraji povede předseda hnutí Petr Gazdík. Dnes to ve Zlíně schválil rozšířený krajský výbor Starostů. Jeho členové nominovali celou první pětku kandidátky a také zástupce na poslední místo, řekl ČTK Gazdík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Gazdík: Ať mladí volí od 16 let, brání to extremismu. Čapí hnízdo? Šaroch mluvil jinak, asi ho osvítil Duch svatý
ROZHOVOR „Jako člen mandátového a imunitního výboru jsem studoval spis na policii a slyšel na výboru argumenty vyšetřovatele i státního zástupce. A státní zástupce říkal něco úplně jiného, než nakonec napsal do svého závěru. Asi ho během těch čtyř let osvítil Duch svatý,“ říká k Čapímu hnízdu místopředseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík. Podle jeho zkušeností mezi lidmi sílí přesvědčení, že se spravedlnosti v České republice dovolají jen těžko. A vláda to neřeší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
„Pojebali jsme to?“ Babiš ztrácí půdu pod nohama. ANO nemá kvalitní lidi, říká Gazdík
Hostem Luboše Xavera Veselého v Pressklubu na Frekvenci 1 byl předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík. Hovořil mimo jiné o Andreji Babišovi i o spolupráci s TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Petr Gazdík čtenáři: Pokud chcete na internetu svobodu, tak ji musíte dát i dezinformátorům
Předseda Starostů a nezávislých (STAN) Petr Gazdík, který chce v čele hnutí již skončit, odpovídal na dotazy čtenářů ParlamentníchListů.cz. Zajímalo je například, jak je možné bojovat proti dezinformacím a jejich šiřitelům. A padly i otázky typu, kam až nechá opozice Babišovy údajné podvody s dotacemi dojít a zda na ně doplatí zase občané.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Babiš se vysmál triu Moravec, Gazdík a Sobotka. A toto následovalo...
Staronový předseda hnutí ANO Andrej Babiš ironicky okomentoval dnešní Otázky Václava Moravce České televize, kde premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík na současného ministra financí Babiše svorně útočili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Petr Gazdík srovnal Andreje Babiše s Adolfem Hitlerem
„Vyhodnocujeme to,“ přiznal předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík k otázce společné koalice s lidovci ve sněmovních volbách. Dvojkoalice se totiž stále potácí pod deseti procenty nutnými pro vstup do Poslanecké sněmovny. Rozhovor vznikl pro časopis Týden.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Gazdík: V Česku o výsledcích voleb nerozhodují lidé, ale průzkumy. Spolupráci s TOP 09 vylučuji
Šéf Starostů Petr Gazdík považuje za reálné, že STAN v podzimních volbách nakonec vůbec kandidovat nebude.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 19.7.2017 v 16:36, zobrazit podobné
TOPlist