nejlepší články ze dne: 11. 04. 2021

Související články

Kde chce ČSSD vzít na všechny své předvolební sliby peníze? Hamáček napověděl
O tom, co ohledně živnostníků prohlásil v těchto dnech šéf Senátu Milan Štěch, i o tom, co může pro stranu znamenat odchod Bohuslava Sobotky a co ČSSD hodlá pro voliče udělat, promluvil pro deník Právo šéf sněmovny a místopředseda sociálních demokratů Jan Hamáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Hamáček: Na Petříčka útočí hlavně KSČM. Se Zemanem mám korektní vztahy
Sociální demokraté mají za sebou sjezd. Stejně jako každá jiná politická strana i ČSSD tvrdí, že staronový předseda Jan Hamáček a jeho tým místopředsedů posunou stranu dál a přiblíží ji voličům. Jedním z členů nového Hamáčkova týmu místopředsedů je také ministr zahraničí Tomáš Petříček. Hamáček je se zvolením Petříčka spokojen. Stejně tak je spokojen s tím, že prezident Miloš Zeman stranu podpořil před nadcházejícími parlamentními volbami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Miroslav Žák: Přiblížil se 41. sjezd ČSSD
Současný předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček přesvědčil většinu členů strany, že je třeba znovu obnovit koalici s hnutím ANO 2011, přesněji řečeno s Andrejem Babišem, i přes to, že ČSSD původně žádala, aby Andrej Babiš již nezastával dále funkci předsedy vlády. Tato podmínka se zdála být dlouho nepřekročitelná. Ale postupný nátlak proprezidentských sil ve straně ukázal, že tomu tak není. To je také jeden z důvodů, proč současný…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.2.2019 v 05:41, zobrazit podobné
S prací Petříčka jsem spokojen, oznámil v rádiu Hamáček
Hostem úterních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl předseda ČSSD a vicepremiér Jan Hamáček. ČSSD čeká na konci týdne sjezd. Co si od něj Hamáček slibuje? Podpoří na posty místopředsedů strany ministryni práce Janu Maláčovou a ministra zahraničí Tomáše Petříčka?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Oslavy, volby i krach vládního vyjednávání. Sjezd ČSSD bude o víkendu mimořádně zajímavý
Sjezd sociální demokracie se v sobotu vrátí k neúspěšnému vyjednávání o vládní spolupráci mezi ČSSD a ANO. Zřejmě konečné slovo k možné koalici by měl zaujmout i na základě dnešního stanoviska předsednictva, kterému odpoledne předseda strany Jan Hamáček navrhne, aby byla koaliční jednání ukončena. Sjezd má na programu také vnitrostranická témata, především volbu řadových místopředsedů, ale také zvažovanou změnu stanov. Sjezd ČSSD byl v Hradci Králové zahájen 18. února, kdy však delegáti stihli jen zvolit předsedu a statutárního místopředsedu a pověřit je jednáním s ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Honza Hamáček u telefonu. Předseda ČSSD ukázal na kameru, jak pracuje
Předseda ČSSD Jan Hamáček si na videu zveřejněném na webu strany pochvaluje, že oslava 1. máje v Lidovém domě se podařila. Ale konec zábavy, musí se pracovat,“ oznamuje předseda ČSSD na kameru odhodlaně. A jak taková práce předsedy ČSSD vypadá? Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Nejvíce nominací na předsedu ČSSD získal v krajích Hamáček, mimořádný sjezd rozhodne
Nejvíce nominací na předsedu ČSSD získal na krajských konferencích současný místopředseda strany Jan Hamáček. Podpořili ho sociální demokraté v pěti krajích. Tři nominace má úřadující šéf ČSSD Milan Chovanec a po jedné bývalý šéf Vojenského zpravodajství Miroslav Krejčík, jihočeský hejtman a kritik dosavadního vedení Jiří Zimola, starostka České Lípy Romana Žatecká a primátor Olomouce Antonín Staněk. O předsednické křeslo se uchází i zastupitel a ředitel Městské knihovny v Poličce Jan Jukl. Mimořádný sjezd ČSSD se koná 18. února v Hradci Králové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Smetana (ČSSD): ČSSD po sjezdu chytá druhý dech
Přestože se zdálo po loňském volebním debaklu, že se ČSSD stává stranou minulosti, tak právě ukončený 40. sjezd ČSSD, jehož druhá část proběhla v den 140. výročí vzniku této nejstarší politické strany v českých zemích, ukázal, že tomu tak nemusí být.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: ČSSD má recept pro neúspěšné volby - nové logo
ČSSD se chystá na mimořádný sjezd, který bude v únoru příštího roku. Dosavadní styl ČSSD přivedl tradiční stranu na pokraj politické propasti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Zimola jako můj zástupce by stranu sjednocoval, naznačil šéf ČSSD Hamáček
Nově zvolený předseda ČSSD Jan Hamáček vystoupil krátce po svém zvolení a ještě před zvolením prvního místopředsedy strany před kamerami České televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist