nejlepší články ze dne: 11. 04. 2021

Související články

Docent Ševčík: Dospívají generace, které jsou „zblbnuté“ médii a vykladači dobra. Jako v 50. letech
CO NÁM DAL ROK 2018 Máme za sebou rok, kdy sílily snahy o implementaci liberální demokracie, která se skutečnou demokracií bez přívlastků nemá nic společného, a naopak chce odlišné názory potlačovat. ParlamentnímListům.cz to řekl proděkan Národohospodářské fakulty VŠE v Praze docent Miroslav Ševčík. Propagátoři tzv. liberální demokracie podle něho nejsou ani liberálové, ani demokraté. A tento problém prý bude pokračovat, ještě jsme nedospěli do nejhorší fáze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
„Liberální demokracie“ je podvod. Používají to elity na odpůrce, aby je demokracie zbavily, varuje Klausův institut. Došlo i na barevné revoluce
Institut Václava Klause se jal bránit demokracii před liberální demokracií. Pojem liberální demokracie prý slouží dnešním západním elitám jako klacek na své odpůrce. Tímto klackem však demokracii jako takovou vlastně ničí. Alespoň podle Institutu Václava Klause.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Centrum paní Romancovové vymyslelo velkolepý projekt, jak čelit dezinformacím. Jenže je prý k ničemu, autoři to nedomysleli
Boj s dezinformacemi má v popisu práce nově vzniklé Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám, které vzniklo při Ministerstvu vnitra. Z průzkumů i názorů odborníků vyplývá, že nejcitlivější na dezinformace je starší generace, která je zároveň voličsky velmi silná. Jenže ze současného nastavení centra se nedá soudit, že by se na její zástupce dokázalo zaměřit. Na Twitteru, kde plánuje centrum operovat, se jich pohybuje sotva několik tisíc, upozorňuje dnešní Mladá fronta Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Milión neomarxistických chvilek pro pokrokovou demokracii
Informační bomba s Babišem juniorem explodovala a již začali vyrážet do bojového šiku aktivisté a činovníci nejrůznějších nátlakových neziskovek pod praporem pravdy a liberální demokracie. Tedy pravdy té, kterou sami považují za přijatelnou, a demokracie té správné, liberální.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Petr Bílek: Šťastné a veselé
Ještě nikdy v lidských dějinách od sebe nebyly světy nejmladší a nejstarší generace tak vzdáleny jako nyní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
ČSSD na rozcestí
„Na probuzení ČSSD dost možná závisí zdejší liberální demokracie“, píše autor komentáře Marek Švehla v Respektu 7/2018:10-11. Bude ČSSD státotvorná nebo se přidá ke stranám v opozici?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.2.2018 v 06:40, zobrazit podobné
Jiří Weigl: Víkend v liberální demokracii
V uplynulých dnech nám tři události ze zpráv ze světa pěkně ilustrovaly, co je obsahem té dnešní „úžasné“ liberální demokracie, kterou nám všichni vnucují a vynášejí do nebes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Proč bychom byli ostrůvkem liberální demokracie v EU, když jím nutně být nemusíme?
<p> Poslankyně Chalánková roky brojí proti právům single žen a a přání  českých homosexuálních párů po vlastních dětech, počatých u nás ČR v rámci asistované reprodukce. A nyní shodila spolu s dalšími poslanci ze stolu  návrh</p>
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 29.4.2017 v 13:40, zobrazit podobné
TOPlist