nejlepší články ze dne: 11. 04. 2021

Související články

„Prasárna!“ Slonková a Kubík mají další zářez, jenže... prý použili velmi nefér postup
Publicista Pavel Matocha udeřil na reportéry televize Seznam. Konstatoval, že mají na kontě „další prasárnu“ a je třeba proti nim zakročit právní cestou. Co ho tak rozčílilo? Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Svět se obrací naruby. Jestli s tím nic neuděláme, bůh nám buď milostiv, píše publicista
Publicista František Kostlán má strach z toho, co se děje se světem. Jasněji se ukazuje, že stále populárnější jsou „alternativní fakta“. Jenže alternativou k pravdivým faktům jsou jen lži – a těm je třeba čelit. Jinak se náš svět změní k nepoznání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Publicista Hvížďala se postavil Zemanovi: Fakta bychom neměli ignorovat
Novinář a publicista Karel Hvížďala se vložil do sporu o jmenování Karla Srpa členem Etické komise třetího odboje. Srp sice založil Jazzovou sekci, jenže před tím podle badatelů spolupracoval s komunistickou Státní bezpečností, takže by v komisi sedět neměl. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) je téhož názoru a Hvížďala předsedu vlády jasně podpořil. Hradu navzdory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Babiš dlužil za nájem, stojí v reportáži ČT
Na reportáž České televize o Andreji Babišovi z ledna 2002 upozornil server Forum24.cz. Tehdejší pořad ČT Fakta přinesl zarážející skutečnosti, týkající se mimo jiné jedné bratislavské nemovitosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Pavel Šafr vytáhl na Andreje Babiše reportáž České televize. Patnáct let starou
V době, kdy Zemanova vláda rozhodla o první privatizaci Unipetrolu, Česká televize odvysílala v dnes již neexistujícím cyklu Fakta reportáž o počátcích podnikání Andreje Babiše a o kauzách, které jsou s nimi spojené (28. 1. 2002, „Česko-slovenský sen“). Dokument zveřejnil server Euro.cz, který zároveň upozornil na fakt, že znalec, který pomohl Babišovi v kauze Lovochemie, pracuje pro Agrofert. Upozornil na to server Forum24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOP 09 se ohradila proti České televizi: Ve vysílání nezazněla objektivní fakta!
TOP 09 na Praze 2 se ohradila proti reportáži z pořadu Reportéři ČT. Tým Marka Wollnera se věnoval mimo jiné i privatizaci bytů v této městské části a TOP 09 se reportáž ani trochu nelíbila. Politici mají za to, že ČT neodvysílala objektivní fakta, ačkoli je dobře znala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Tetřevy z beskydské odchovny Lesů ČR vypustili lesníci do přírody
Pět odchovaných tetřevů hlušců lesníci poprvé vypustili v Beskydech do volné přírody, a to v posledním srpnovém týdnu. Podnik Lesy ČR otevřel odchovnu v obci Krásná na Frýdecko-Místecku před dvěma lety. Usiluje tak o zachování tamější dosud živořící populace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Hajzlové, nezkurví... Schwarzenberg přirovnal Čechy ke šlapce a zkosil úplně vše
Karel Schwarzenberg právě leží v nemocnici, kde se chystá na operaci srdce. Přesto zde přijal reportéry z Deníku N, aby s nimi pohovořil o Andreji Babišovi, ministru Petříčkovi a samozřejmě i prezidentu Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist