nejlepší články ze dne: 11. 04. 2021

Související články

Výsledky inkluze: Učitelé děti s psychickými poruchami nezvládají, řeší se i fyzická napadení
Server iDnes.cz upozorňuje, že učitelé na základních školách se potýkají s novými problémy. Do běžných škol jsou dnes přijímány i děti s psychickými poruchami, jenže kantoři tápou, jak s nimi pracovat, aby jim to zároveň nerozbilo vyučovací hodinu. Mnozí kantoři podle serveru novou situaci příliš nezvládají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ministr Babiš: Alarmující počet gamblerů, kteří se potýkají s problémy, je nezbytné snížit
Díky nové regulaci MF zmizelo 90% ilegálního hazardu na internetu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Nevíme, zda Rus nepřijde zas! Senátor Horník o srpnu 68 a 69. I o MIlionu chvilek
„Na srpnu 1968 jsem vydělal,“ prohlásil senátor Jan Horník, který se ve středu nepřipojil k pietní akci v Praze. V pohraničí totiž vzpomínal, jak lhal o oříšcích a viděl kutálející se hlavu, a jakou drahocennost dostal v den okupace sovětskými vojsky. Prozradil také, jak po roce 1969 jeho rodiče, kteří představovali takzvané ‚smíšené manželství‘, litovali jednoho svého srpnového rozhodnutí. „Stáli jsme před závorou a… a pak litovali…“ A na závěr poselství pro lidi v ulicích, kteří „mají obchoďáky a užívají si“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Nejhorší vláda od listopadu 1989 dokončila dílo zkázy
Roste počet bankrotů, roste počet osob v bídě, roste počet sebevražd a bezdomovců a také osob, které musejí být léčeny dlouhodobě v psychiatrické nemocnici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Je zle? Problémy s migranty posílily tvrdé hochy, kteří se „nezakecají“
Ve Švédsku roste počet neonacistů. Na vině je podle všeho především migrační krize. Informuje o tom server iDNES.cz na základě studie švédské organizace Expo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Masakr v Německu. Údajně psychicky narušený muž najel dodávkou do lidí
Při najetí dodávky do skupiny lidí v centru západoněmeckého Münsteru zemřeli dnes odpoledne čtyři lidé včetně údajného pachatele, který spáchal sebevraždu. Potvrdilo to německé ministerstvo vnitra. Podle policie je dalších 20 lidí zraněno. Šest lidí bojuje o život. Podle informací deníku Süddeutsche Zeitung a stanic NDR a WDR najel dnes v západoněmeckém Münsteru do lidí 49letý Němec s psychickými problémy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Czech POINT: Počet držitelů datových schránek roste
Datové schránky jsou již běžnou součástí elektronické komunikace. Počet jejich příznivců neustále roste. Zejména z řad fyzických osob, které si zřizují datovou schránku na vlastní žádost, tzn. není jim zřízena ze zákona. Už jich je více než 230 tisíc. Každý měsíc se jejich počet zvyšuje průměrně o další tři tisícovky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Počet volných pracovních míst roste. Desetitisíce lidí odmítají pracovat
I přes rostoucí počet neobsazených pracovních míst si můžeme všimnout, že desetitisíce lidí odmítají pracovat a raději preferují život na sociálních dávkách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Německá policie válčí s arabskými rodinnými gangy. Je stále hůř a hůř
Německá policie a soudy čelí v posledních letech a měsících narůstající kriminalitě arabských rodinných klanů. Počet jejich členů dramaticky roste a problém již začíná německým úřadům přerůstat přes hlavu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist