To nám přinesla EU. Nebuďme drzí fakani! Oslava 17 let členství
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2021 v 08:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2021

Související články

VÍME PRVNÍ Podnikatel Kočka pozastavil členství v ČSSD
Jan Kočka podle dvou zdrojů z Lidového domu, s nimiž měly možnost ParlamentníListy.cz hovořit, pozastavil své členství v sociální demokracii. Stalo se tak poté, co byl policií obviněn. Stíhání se týká případu vytváření údajných fiktivních obchodů za neexistující reklamní služby, na který se zaměřil tým Daňové Kobry. Informaci o stíhání přinesla jako první Česká televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
JCCR: Na Zlaté stezce se odehraje oslava Dne pralesů
Den plný zábavy, her a zajímavostí, na nově vyznačené Zlaté stezce, čeká všechny její návštěvníky, kteří v sobotu 14. července dorazí do šumavského informačního střediska Idina Pila. Oslava Dne šumavských pralesů zde odstartuje v 10 hodin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Rudolf Mládek: Nebuďme tak hloupí
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2020 v 13:35, zobrazit podobné
Lidovec Čižinský staví v Praze kandidátku proti vlastní straně. Po výzvách pozastavil členství
Poslanec a starosta Prahy 7 Jan Čižinský pozastaví své členství v KDU-ČSL. K přerušení členství jej vyzvalo celostátní vedení strany, sdělil dnes ČTK Čižinský. Důvodem je založení sdružení Praha sobě, se kterým chce na podzim kandidovat v komunálních volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Svoboda: Členství ČR v EU a NATO je základ zahraniční politiky
Členství České republiky v Evropské unii je vedle členství v NATO základem zahraniční politiky. Na sjezdu KDU-ČSL v Brně to dnes řekl europoslanec a lídr lidovecké kandidátky do květnových evropských voleb Pavel Svoboda. Podle něj neexistuje ke členství v unii alternativa. V Evropské unii je ale stále co zlepšovat, řekl Svoboda. Zmínil například hlídání mezí pravomocí unie nebo zjednodušení unijní legislativy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Zahradník (SPR-RSČ): Oslava Mezinárodního dne žen po česku
Na úvod, bych rád našim ženám, maminkám, manželkám, kolegyním, babičkám a všemu ženskému pohlaví chtěl pořát krásný svátek MDŽ, aby nás muže měly ještě více rády a ještě více rozkvetly. Mnozí z nás jej považují za přežitek minulé doby, přesto je mezinárodně uznávaný OSN tento den jako oslava výročí stávky newyorských švadlen za svá práva v roce 1908.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
BESIP: Oslava Harley-Davidson přivede na české silnice zvýšený počet motorkářů
Začátek července přivede na české silnice nezvykle velký počet motocyklů. Od čtvrtka 5. do neděle 8. července se v Praze odehraje mezinárodní oslava 115. výročí motocyklové značky Harley-Davidson.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist