nejlepší články ze dne: 03. 05. 2021

Související články

Radovan Krejčíř se prý znovu chystal utéct z basy
Český podnikatel Radovan Krejčíř, jenž si v Jihoafrické republice odpykává trest 35 let vězení za pokus o vraždu, únos a obchod s drogami, se pokusil znovu o útěk z vězení. Uvádí to server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Radovan Krejčíř se opravdu chce dostat z jižní Afriky do ČR Dělá kvůli tomu neuvěřitelné psí kusy
Podnikatel a zločinec Radovan Krejčíř si odpykává svůj trest v jihoafrickém vězení, ale rád by se dostal do vězení českého. Aby přesvědčil úřady, že je opravdu třeba ho přesunout, volí občas prazvláštní taktiku. Vyhrožuje např., že z jihoafrického vězení uteče.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jaromír Soukup vytáhl kauzu z temných dějin ČSSD. Slavný mafián, zločin, vraždy, rozkrádání a ulité peníze...
Hlavním protagonistou dalšího dílu Kauz Jaromíra Soukupa se stal nechvalně proslulý podnikatel Radovan Krejčíř. Jaromír Soukup si na něj znovu vzpomněl zhruba v polovině března, kdy českými médii poprvé proběhla zmínka, že by se Krejčíř mohl vrátit do České republiky. Problémy by mohl mít legendární právník Tomáš Sokol, ale i zadlužená ČSSD. Soukup připomenul i směnku na 60 milionů. Jde o dědictví Stanislava Grosse?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Finanční správa se připojila k projektu “Česko svítí modře“
V noci z 2. na 3. dubna 2017 se po celé republice rozzářila modrá barva projektu "Česko svítí modře", který už od roku 2014 pořádá platforma Naděje pro Autismus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
SYNOT podpoří osvětu v oblasti autismu! Zapojí se do akce “Česko svítí modře“
V noci z 2. na 3. dubna se uskutečnil další ročník osvětové kampaně s názvem "Česko svítí modře“. Motto letošní akce nese název „Navzdory osudu“. Kampaň je výrazem porozumění a podpory lidem, kteří trpí autismem. Zapojí se do ní také některé objekty ve vlastnictví skupiny SYNOT ve Zlínském kraji, které budou modře nasvíceny. Právě modrá barva totiž symbolizuje komunikaci a sebevyjádření – tedy oblasti, které jsou pro pochopení a začlenění osob s autismem nejzávažnější bariérou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Česká diplomacie prověřila v JAR podmínky Krejčíře ve vězení
Pracovníci českého velvyslanectví v Jihoafrické republice minulý týden prověřovali, v jakých podmínkách žije v johannesburské věznici Čech Radovan Krejčíř, jaký má přístup k lékařské péči a ke komunikaci s právním zástupcem. Napsala to dnešní Mladá fronta Dnes (MfD). Po dřívější obdobné návštěvě u Krejčíře české velvyslanectví oficiálně podpořilo požadavky odsouzeného na zlepšení podmínek v tamním vězení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Radovan Krejčíř jako hlavní padouch Kauz Jaromíra Soukupa
Nenechte si ujít Kauzy Jaromíra Soukupa, ve kterých generální ředitel Jaromír Soukup odpálí příběh všemi známé osoby Radovana Krejčíře a jeho napojení na nejvyšší patra české politické scény. V kauze se objeví jména doktora Tomáše Sokola, či expremiéra Bohuslava Sobotky a mnoha dalších. A i tentokrát půjde o nehoráznou lumpárnu, kterou zaplatíme zase my všichni ze svých kapes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Radovan Hrádek: Cikán, opilec, divoženka? Nepřípustné!
Radovan Hrádek ironizuje politicky korektní slovník současnosti a poukazuje na jeho absurditu odporující zdravému rozumu a elementární lidské přirozenosti
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Radovan Hrádek: U nás si islám urážet nedáme
Radovan Hrádek přináší právní pohled na případ Slovenky, které hrozí šest roků za mřížemi za její veřejně projevený politický postoj k muslimským imigrantům
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Příčiny sucha? Novodobí kolchozníci dělají z našich polí čerpací stanice biopaliv
Sucho. Slyšíme to úplně ze všech stran. Trpí příroda, trpí zemědělci, trpí lidé, pro které se brzy může stát vysokým komfortem to, že otočí kohoutkem a poteče voda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist