Pavel Sehnal (APB): Elektromobilita a Česká republika
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2021 v 10:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2021

Související články

Ze začátku si myslíte, že je to nějaká hra, co se dá vypnout, ale ono se to vypnout nedá a vy musíte dál pokračovat, říká o své cestě na severní pól Pavel Sehnal
Předseda Občanské demokratické aliance Pavel Sehnal se zařadil mezi pár Čechů, kterým se podařilo dobýt severní pól. Celá cesta zabrala výpravě osm dní. Cesta mrazivou arktickou pustinou byla dlouhá neuvěřitelných 111 kilometrů. Do cíle, na nejsevernější místo světa, se Pavel Sehnal dostal 12. dubna, a to o dva dny dříve, než bylo plánováno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Pavel Sehnal: Praha se v ubíhajícím čase mění do krásy. To chci ukazovat
Pavel Sehnal je podnikatel, který po převzetí firmy Incheba na holešovickém výstavišti má velké plány právě v této lokalitě, i ve spolupráci případně s Magistrátem hlavního města Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Miliardář a předseda ODA Sehnal chce spustit vlnu podpory nevidomým sportovcům
Předseda ODA, miliardář Pavel Sehnal chce rozjet akci, která by vedla k finanční podpoře organizací poskytujících podporu nevidomým sportovcům. Dárci by se ale před samotným darem museli sportovně motivovat. Pavel Sehnal kvůli tomu uběhl na běžkách tisíc kilometrů. Další akce plánuje na kole. Inspirovat k podpoře chce i v dalších částech České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Sehnal (ODA): Měli jsme šťastnou ruku
Ve středu dopoledne představil předseda ODA Pavel Sehnal všechny lídry kandidátek Občanské demokratické aliance pro volby do Poslanecké sněmovny které proběhnou v říjnu letošního roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Miliardář Sehnal obnovuje ODA. Má velké plány, se kterými mu pomáhá expremiér Nečas
Miliardář Pavel Sehnal se rozhodl vzkřísit politickou stranu známou pod zkratkou ODA – Občanská demokratická aliance. Stal se jejím předsedou. S restartem strany prý pomáhá Petr Nečas a po jistou dobu Sehnal konzultoval svou ideu i s exprezidentem Václavem Klausem. V rozhovoru s Martinem Veselovským vysvětloval, čím se bude lišit ODA od Babišova ANO a proč považuje lex Babiš za nemravný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Sehnal (ODA): Sestavili jsme dobrý tým a těšíme se na další volby - prezidentské
Zástupci Občanské demokratické aliance sledovali s napjetím sobotní výsledky parlamentních voleb. „Výsledek nebyl úplně podle našich představ, ale nenecháme se tím odradit a jedeme společné dál,“ říká předseda ODA Pavel Sehnal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Polárník Sehnal: předseda ODA dobyl po severním už i jižní pól
Podnikatel a předseda opětovně vzkříšené politické strany ODA Pavel Sehnal navštívil jižní pól. Na speciálních lyžích spolu s mezinárodním týmem dobrodruhů překonal tzv. last degree: neboli asi 120 km dlouhý úsek mezi 89. a 90. stupněm.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Předseda Občanské demokratické aliance Pavel Sehnal dobyl severní pól
Předseda Občanské demokratické aliance, úspěšný podnikatel a nadšený sportovec Pavel Sehnal se přidal k hrstce Čechů, kteří dobyli severní pól. Po osmidenním putování mrazivou arktickou pustinou urazil s průvodcem a zbylými dvěma členy týmu neuvěřitelných 111 kilometrů, neboli délku posledního stupně zeměpisné šířky, aby ve středu 12. dubna stanul na nejsevernějším místě naší zeměkoule.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Sehnal (ODA): Pokud jsem se jakkoliv dotkl citů bratrů Formanových, tak se omlouvám
Majitel skupiny SPGroup a.s. a předseda ODA Pavel Sehnal předá ve středu 3. října 2018 v 11 hodin petiční archy za přejmenování Výstaviště v Holešovicích na Park Miloše Formana Odboru volených orgánů Magistrátu Hl. m. Prahy, Mariánské nám. 2, Praha 1.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Spustit přípravy na euro, líbí se mi Drahoš, do voleb už letos. Miliardář Sehnal odkrývá plány obnovené ODA
ROZHOVOR Jedním z hlavních témat znovuvzniklé Občanské demokratické aliance (ODA) je zahájení procesu vstupu do eurozóny. ParlamentnímListům.cz to řekl šéf ODA a podnikatel Pavel Sehnal. „Babiše obdivuji, ale hnutí ANO nevnímám jakkoli určitě,“ sdělil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist