nejlepší články ze dne: 03. 05. 2021

Související články

Paroubek: Potřebujeme úřad pro dezinformace?
Promiňte, úřad pro boj s dezinformacemi. Můj názor je, že nikoliv. Stačí, že jsou manipulovaná mainstreamová média, a zejména média veřejnoprávní. Jak? Výběrem komentátorů, tzv. „závadní“ nejsou zváni, témat, redakčními komentáři k událostem atd.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Cenzura a ještě horší věci. Andor Šándor tvrdě o novinářích: Vážná obvinění
Na webu Kupředu do minulosti se generál a náčelník vojenské zpravodajské služby Andor Šándor s Martinou Kociánovou věnoval problematice médií. Již dávno prý nevěří, že média jsou pojistkou demokracie, a vadí mu, že přestávají být objektivní. „Přijde mi to tak, že moc má zájem na tom, aby média legalizovala nebo zakryla jejich špatná rozhodnutí,“ popsal Šándor vztah médií a politiků
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Petr Bílek: Dál od nich
Máme před sebou pustošivý obraz české mediální scény. Natrhla se opona hadrovitých frází o tom, že média jsou hlídacím psem demokracie. Zahlédáme, že ti psi jsou vzteklí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Kulhánek (ODS): Památky jsou naše moře, kdysi trefně poznamenal Pavel Tigrid
V našem kraji je celá škála nádherných památek. Ty nejvýznamnější a jedinečné si opravdu zaslouží pokus o nominaci do UNESCO. To jsou ale jen tzv. třešničky na dortu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Kulhánek (ODS): Jaký byl vlastně smysl zájezdu vlády do Ústeckého kraje?
Krajský zastupitel a starosta města Kadaň Jiří Kulhánek odpovídal v Listech Ústeckého kraje na otázku: "Myslíte si, že výjezdy vlády ČR do jednotlivých krajů jsou prospěšné jak pro členy vlády, tak pro kraje?"
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ministr Hamáček: Jakub Kulhánek se specializuje na zahraniční a bezpečnostní politiku
Náměstkem ministra vnitra se stal Jakub Kulhánek, ředitelem kabinetu Karel Kortánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Fašista, nacista. Zdrcující přehled, jak americká média píší o Trumpovi. Nadávají mu i za věci, které u Obamy nikomu nevadily
Páteční MF Dnes píše, že 45. prezident USA Donald Trump má velký kus pravdy, když tvrdí, že jsou americká média nepřítelem lidu a šíří zavádějící či lživé zprávy, jinak řečeno „fake news". Média totiž na Trumpa útočí opravdu tvrdě. Přičítají mu k tíži i to, co ještě prováděl jeho předchůdce Barack Obama. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Kulhánek (ODA): Minulost nezměníme, budoucnost ano
O státním svátku nepoložím nikde žádnou kytici a neuslyšíte ode mě slovo tradice. Lidem, kteří ji alespoň jako já znají a ctí, netřeba vysvětlovat. Ty, co nezajímá, takhle rychle těžko přesvědčím. Od toho jsou školy a učitelé, pokud jsou kvalitní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist