Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2021
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.349x, což odpovídá cca 122.567-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2021

Související články

Německá veřejnoprávní televize natočila, ČT převzala: Výklad vdovy Litviněnkové, čeho všeho je schopen Putin. A potom ukrutnosti polské státní televize
Česká televize pravidelně divákům nabízí také pohled německých médií na dění kolkem nás. Jak vykresluje náš domovský kontinent německá veřejnoprávní televize v pořadu Zaostřeno na Evropu? Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
V německé televizní estrádě zesměšňovali Babiše. Zamíchali do toho i Karla Gotta a včelku Máju
Německá televize ZDF se s tím nepáře. Na adresu českého premiéra Andreje Babiše (ANO) v ní zaznělo, že „EU vnímá jako krávu, kterou rád dojí“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Německé veřejnoprávní okénko na ČT: Šokující vraždy. Cizinci čelí brutalitě neonacistů, hlavně v bývalé NDR
Německá veřejnoprávní televize své diváky pravidelně informuje o dění v Evropě. V pořadu Focus on Europe přináší reportáže z Německa, Španělska, Nizozemí a z dalších evropských zemí. S českým dabingem pořad přebírá i Česká televize a vysílá ho divákům. Tentokrát se jedna z reportáží věnovala občanům tureckého původu žijícím v Německu a sérii vražd, která šokovala celou zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Generální ředitel ČT bouchl do stolu. Otevřeně promluvil o útocích Zemana a Babiše, kritické analýze vyváženosti „na objednávku“. A nevynechal ani PL
Generální ředitel České televize Petr Dvořák pro server iHNed.cz uvedl, že útoky na nezávislost veřejnoprávní České televize sílí. Dokonce se obává, že hrozí polský scénář, kde z veřejnoprávní televize prý udělali televizi vládní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Někteří novináři by měli začít navštěvovat kurzy slušného chování, zlobí se Petr Žantovský kvůli textu o Zemanovi. A připomíná jim Havla. Stejně tak ukazuje, co provedla německá veřejnoprávní televize
TÝDEN V MÉDIÍCH Hrubnutí ve veřejném prostoru se dá ilustrovat také na úrovni televizních debat. V České televizi jsou dnes vedeny jako aréna se dvěma býky, kteří jsou popichováni k tomu, aby na sebe zaútočili, a divák z toho informačně nemá vůbec nic. Proniká to i do společenského diskurzu, a tak se podle Petra Žantovského není co divit, že nějaký Vilém Besser na nějakém Foru24 píše nesmysly. A píše je způsobem, který ve slušném člověku vyvolává mrazení. Hrozivě působí kroky, jimiž se Evropská unie chystá zúžit míru svobody, ale i obhajoba občanské nesvobody, jak ukázala německá veřejnoprávní televize ARD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2018 v 07:34, zobrazit podobné
Církev je skrývala tak dlouho, že už je nemohou vyhodit do Iráku. Uprchlíci, kteří od nás uprchli do Německa, jsou v suchu
Irácká rodina, která uprchla z Čech, z Německa už vyhoštěna být nemůže. Církev je schovávala tak dlouho, až lhůta uplynula. Rodina si žije dobře, mladí členové se vozí v mercedesu a točí si migranty v táborech na mobil. Zprávu přinesla Mladá fronta Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Maminka mrtvá. Syn mrtvý. Vrah: Afrického původu. O této události z Německa se u nás nepsalo
Obyvatelé jedenáctitisícového města Teningen na jihozápadě Německa se vzpamatovávají z hrůzného činu, který se u nich odehrál. Dvaapadesátiletý muž tu zřejmě ubodal matku se synem. Informuje o tom server veřejnoprávní televize Südwestrundfunk (SWR).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Stěhování práce ze Škodovky do Německa: Středula je naštvaný a Zahradil potvrzuje, že to je vážné
Volkswagen chce podle všeho omezit konkurenci ze strany sesterské značky Škoda. Píše o tom server Lidovky.cz. Část výroby se má přesunout do Německa, čímž by mohlo zaniknout až 2000 pracovních míst v Česku. Reakce na tuto zprávu na sebe nenechaly dlouho čekat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
ČT a ČRo kvůli vládní novele o DPH přijdou o půl miliardy ročně
Česká televize a Český rozhlas přijdou kvůli vládní novele zákona o DPH až o půl miliardy korun ročně. Budou muset omezit služby a ohrozí to přechod na digitální televizní vysílání DVB-T2. Česká televize vyčíslila výpadek příjmů na 350 až 400 milionů a Český rozhlas přijde o 120 milionů ročně. ČT a ČRo to dnes uvedly v reakci na schválení tzv. daňového balíčku vládou, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Vylovení uprchlíci unesli loď zachránců a ČT o tom informovala po svém. A věc nekončí
„Už zbývá jen převzít kontrolu nad Českou televizí.“ Podobné komentáře a vtipy se na internetu objevily poté, co veřejnoprávní televize informovala o události s migranty u libyjských břehů. Více než stovka migrantů ovládla loď a vyrazila ke břehům Malty, protože posádka je chtěla vzít zpět do Libye.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist