nejlepší články ze dne: 03. 05. 2021

Související články

MHMP: Magistrát v rámci transparentnosti zveřejňuje životopisy představitelů městských společností
Na portálu hlavního města Prahy jsou zveřejněny životopisy klíčových představitelů městských společností. Metropole tak pokračuje ve zvyšování transparentnosti městské správy, ke kterému se zavázalo vedení města svým programovým prohlášením.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Primátor Žbánek: Radní vyjedou na zasedání Komisí městských částí, pozvání platí i pro veřejnost
Komise městských částí pracují v novém složení a s navýšeným rozpočtem. Radní už při jejich jmenování přislíbili, že se budou intenzivně zajímat o jejich činnost a budou nápomocni při řešení problémů jednotlivých městských částí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Prestižní vítězství: Pražský dopravní podnik je nejtransparentnější městskou společností zemí V4
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) je v žebříčku transparentnosti nejlépe hodnocenou firmou z České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska. Porazil tak dalších 35 velkých městských obchodních společností zemí Visegrádské čtyřky. Vyplývá to z údajů občanského sdružení Oživení, které žebříček sestavilo v rámci protikorupčních opatření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Lacko (ANO): Rada schválila nový způsob pronájmu bytů
Jednání Komise pro posouzení a vyhodnocení nabídek zaslaných do výběrových řízení na pronájem bytu budou nově dle rozhodnutí Rady hl. m. Prahy veřejná. Rada takto rozhodla v zájmu zajištění větší transparentnosti výběrových řízení na pronájmu městských bytů zájemcům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Další konflikt mezi Hřibem a Pospíšilem. Tentokrát jde o trafiky v městské firmě
Pražští Piráti podle webu Novinky.cz chtějí přeobsadit nebo zcela zrušit tři zaměstnanecká místa v dozorčí radě Pražské plynárenské a.s. Podle primátora Zdeňka Hřiba to přinese úspory. Odbory ale upozorňují, že je to jen snaha získat větší vliv v jedné z městských společností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí: Prohlášení ke zprávě OPCW k incidentu v Amesbury
Česká republika vnímá zveřejnění zprávy Technického sekretariátu Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) ze strany Velké Británie, která se týká incidentu otravy toxickou chemickou látkou v Amesbury v červenci tohoto roku, jako správný krok směrem k větší transparentnosti vyšetřování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist