Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2021
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.720x, což odpovídá cca 141.926-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Oceněn v ČT: Mladý chlapec sleduje „objektivní média“ a hlásí zprávy
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2021 v 09:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 04. 05. 2021

Související články

Chlapec pustil na táboře píseň Průša je úchyl od Tří sester. Co následovalo, když to slyšela vychovatelka, je vážně síla
Příměstský tábor ve středních Čechách. Právě ten se stal svědkem pozoruhodné události, k níž došlo poté, co si mladý chlapec pustil oblíbenou píseň svého otce. Jak název napovídá, šlo o skladbu Průša od letité a dnes už i legendární Fanánkovy sestavy Tři sestry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Chlapec pustil na táboře píseň Průša je úchyl od Fanánka. Co následovalo, když to slyšela vychovatelka, je vážně síla
Příměstský tábor ve středních Čechách. Právě ten se stal svědkem pozoruhodné události, k níž došlo poté, co si mladý chlapec pustil oblíbenou píseň svého otce. Jak název napovídá, šlo o skladbu Průša od Fanánkovy sestavy Hagen Baden, kterou do svého repertoáru později převzala i hlavní a dnes již legendární Fanánkova skupina Tři sestry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Chlapec, který se v dětství v USA proslavil jako kubánský uprchlík, dostal po letech prostor v CNN. A padlo jasné prohlášení
Spojené státy si s odstupem mnoha let připomínají příběh Eliána Gonzálese – slavného kubánského mladého muže, který jako chlapec pobýval ve Spojených státech. Mladý muž dnes prohlašuje, že i pobyt ve Spojených státech, mezi lidmi, kteří se údajně snaží zničit ideály ostrovní revoluce, mu ukázal, že celým srdcem patří na Kubu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Jakmile vyjedu za Prahu, lidé mě chválí, řekl kancléř Mynář. Kdyby prý média byla aspoň trochu objektivní, tak...
Kancléř Vratislav Mynář se rozhodl poskytnout rozhovor serveru Seznamzprávy.cz. Prozradil v něm, že mimo Prahu ho prý lidé podporují a říkají mu, že práci kancléře dělá dobře. „Kdyby byla média alespoň trochu objektivní, tak tu nálepku, že jsem tím nejhorším člověkem na světě, nemůžu mít,“ pravil Mynář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
To Babiš nepřežije: Mladý chlapec mu s tím „seknul“. A už to jede internetem
Student Karel Skoták se rozhodl skončit s hnutím ANO Andreje Babiše. Dokonce podal i písemnou rezignaci na post, který mu byl svěřen. Jak píše, k příspěvku na Facebooku sbíral odvahu a sílu zhruba dva až tři měsíce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Jan Sládek: Recept na rychlou propagandu ze Sýrie o zlém prezidentovi Assadovi
Suroviny: několik kusů drůbeže, jeden usměvavý chlapec, fotoaparát, média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš všechny přeřve, Fiala zvedne ruku a hlásí se o slovo. Mladý pravičák o zoufalství ODS a naději jménem Klaus
ROZHOVOR Pošilhával po ODS, ale zatím do ní nevstoupil. Příznivce dynastie Klausů, mladý student Fakulty elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni Jakub Kylián se již roky zajímá o politiku, chodí na nejrůznější setkání a mítinky. Co si vlastně myslí „angažovaná“ mladá generace? ParlamentniListy.cz mu položily plejádu otázek, týkajících se především tuzemské politiky…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Babiš se poškrábe a pražští novináři informují, že to bylo škrabátkem z Agrofertu. Znalec médií o veřejnoprávní „sektě nám podobných“
ROZHOVOR Objektivní média? Nedej Bože říct něco ve prospěch Andreje Babiše! Firemní sociolog Vojtěch Bednář, který se dlouhodobě věnoval práci v médiích, vysvětluje, proč tisk, rozhlas a televize mluví pořád o stejných věcech a jakým způsobem. „Problém je, že veřejnoprávní média absorbují lidi velmi podobných názorů, což fakticky brání tomu, aby objektivní zpravodajství produkovala,“ podotýká. A Nora Fridrichová s odznáčkem EU? Slabé. „Jiný člověk ovšem z Českého rozhlasu byl ve squatu, který policie tak trapně vyklízela a pomáhal mu nazývat se Klinika a zdárně se dostávat do médií,“ připomíná Bednář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist