Malé děti u mobilů a na internetu? Publicista varuje. A vytáhl slova Konfucia
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2021 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 05. 2021

Související články

Průzkum: Jak se chovají české děti na internetu
Internet se stal neodmyslitelnou součástí životů mladé generace, a otázka bezpečnosti je dnes proto důležitější než kdy dříve. Kdo všechno ovlivňuje chování dětí na internetu a kdo hraje klíčovou roli v prevenci před kybernetickými hrozbami?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Kozáci mlátili lidi biči, do Ruska se vrátil středověk
Policie při demonstracích proti inauguraci prezidenta Vladimíra Putina zatkla v ruských městech na 1600 demonstrantů, do antonů odváděla i malé děti. Nezávislý publicista Maxim Ševčenko je zděšen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Svoboda je důležitější než demokracie a volby. Publicista známý z ČT vytáhl na rozjařenou lůzu Masaryka
Svoboda je důležitější než demokracie, píše na svém blogu na serveru Aktuálně.cz publicista Vladimír Kučera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Omezování svobody slova, stále více nikábů na veřejnosti, tiše tolerované šaría soudy... Kapitulace Západu, varuje italský publicista
Italský publicista Giulio Meotti tvrdí, že Západ prohrává s islámem také proto, že neustále ustupuje. Džihádisté si jsou prý vědomi toho, že Evropané v historii rádi a často ustupovali. Meotti konkrétně poukazuje na mírovou konferenci v Mnichově v roce 1938, kdy bylo Československo nuceno předat část svého území Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Cenzura internetu hrozí více, než si myslíme. A teď ji podpořil i Ústavní soud, varuje právník
Ústavní soud odmítl stížnost skupiny jednadvaceti senátorů na zákon o regulaci hazardu na internetu. Ústavní senátoři mají za to, že nám nehrozí rozmach cenzury internetu pod záminkou boje proti nelegálnímu hazardu. Právník Zdeněk Kučera však v rozhovoru pro server Aktuálně.cz vysvětluje, že nám cenzura internetu „ve jménu dobra“ opravdu hrozí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Kráva? Babišův problém se rozrůstá: Už i TV Nova
Výrok ministryně Novákové o cenách dat na mobilu nebyl z nejšťastnějších. Již se od něj distancoval premiér Babiš. Samotná autorka výroků se snažila své výroky uvést na pravou míru v Televizních novinách. Ale ani její vysvětlení se nesetkalo s pochopením a na internetu už mnozí aplikují její logiku pro pobavení obecenstva. „Co takhle konečně vypsat férovou soutěž na 5. operátora a pohlídat, aby tam stávající vyžírkové nenastrčili bílého koně?“ navrhuje řešení František Laudát. A padla i slova o turu domácím...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Český statistický úřad: Internet v mobilu má 41 % dospělých Čechů
Počet uživatelů internetu v Česku roste. Vloni se jich pravidelně připojovalo k síti 77 %. Stále oblíbenější je připojení přes mobilní telefon.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Cenzura internetu, ohrožení svobody slova? Europoslanci schválili reformu autorského práva na internetu
Poslanci Evropského parlamentu dnes schválili reformu ochrany autorských práv na internetu, jejímž cílem je přizpůsobit evropské autorské právo digitální éře a kterou kritici označují za cenzuru internetu. Kriticky se k ní staví například i česká strana Piráti i někteří občanští demokraté, podle nichž bude ohrožena svoboda internetu. Strany se proto chtějí pokusit, aby se směrnice do českých zákonů promítla v co nejmírnější podobě. Podle zástupců Unie vydavatelů se může v českém právu směrnice výrazně lišit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Česká pošta: Pošťáci překonali rekord ve sběru mobilů
Celkem 2 707 mobilů a 2 kg ostatního příslušenství nebo elektrozařízení vybrali pošťáci v rámci interní zaměstnanecké sbírky s názvem Mobily pro Jedli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist