nejlepší články ze dne: 11. 05. 2021

Související články

Jiří Kajínek: Jsem svým způsobem umělec. Celebrity, běžte k soustruhu
Jiří Kajínek bude za pár dní již rok na svobodě. Žije v Brně a živí se tím, že vypráví svůj příběh. Píše o tom dnešní MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Zabiju je, pohrozil Kajínek na TV Prima. ,,Krást se nemá, ale mě to bavilo" a přiznání, jak to teď má se sexem
Jiří Kajínek strávil polovinu života ve vězení. Letos ho omilostnil z jeho doživotního trestu za dvojnásobnou vraždu prezident Miloš Zeman. On sám tvrdí, že je nevinný. Další díl pořadu Já, Kajínek přinesla televize Prima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Kajínek přistoupil k momentu pravdy: Kdybych je chtěl zabít, tak bych nikdy... Na Primě zazněla jasná fakta
Jiří Kajínek pohovořil ve čtvrtém díle pořadu Já, Kajínek na FTV Prima přímo o vraždě, za niž byl odsouzen na doživotí. Měl zastřelit podnikatele Štefana Jandu a jednoho z jeho osobních strážců – Juliána Pokoše. Druhý, Vojtěch Pokoš, přežil. Kajínek jasně říká: ,,Pokud bych takovouhle akci měl provést, nevzal bych si staré zbraně."
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Jiří Kajínek: Měl jsem dostat jen 12 a půl roku. Šel jsem za tím, který za to může. Je líp než za komunistů, spočítal jsem to
ROZHOVOR Koncem května uplynuly dva roky od doby, kdy po více než 23 letech opustil Jiří Kajínek brány věznice jako svobodný člověk. Jak známo, prezident republiky mu udělil milost. Nyní Kajínek promlouvá pro PL o svém životě, přináší zcela nové informace v případu „vymáhací reklamy“ a osvětluje, proč dostal doživotí. Řeč přišla i na výročí sametové revoluce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Jiří Kajínek besedoval: Ringo Čech, toho jsem poznal... Romové nelžou, řekli mi, když mě odsoudili
REPORTÁŽ „V prezidentských volbách dám samozřejmě svůj hlas Miloši Zemanovi, protože ten jako jediný dodržel slovo a dal mi milost. Přitom Václav Havel znal můj spis, tvrdil, že mi věří, ale neudělal to. Václav Klaus si prostudoval materiály o mém případu a sliboval také, že s tím něco provede. Nakonec ale řekl, že neměl odvahu mne propustit. Víc asi není k tomu už co dodat,“ konstatoval nejslavnější český vězeň Jiří Kajínek, který přijel do ostravského Knihcentra na besedu s autogramiádou své knížky – Můj život bez mříží.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Je to venku: Kajínek jde ven! oznámil Hrad
Doživotně odsouzený nájemný vrah Jiří Kajínek se konečně dočká svobody. Dnes svobodně vyjde z rýnovické věznice. Milost pro něj podepsal prezident Miloš Zeman. Na tiskové konferenci to pak oznámil hradní mluvčí Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Zlé nařčení: Jiří Kajínek prý žije z nakradených peněz
Deník Blesk ve svém dnešním vydání spekuluje nad tím, kde omilostněný Jiří Kajínek, jenž seděl 25 let ve vězení, vzal tolik finančních prostředků. Mimo jiné si totiž koupil nový mercedes za dva miliony, televizi za 150 tisíc. A sám říká, že nemá finanční nouzi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Kajínek dostal vzkaz: Pojďme se sejít...
Je to právě rok, co byl Jiří Kajínek propuštěn z rýnovické věznice. A za ten rok toho stihl skutečně hodně. Mimo jiné se zkontaktoval s osobou, která je prezentována jako jeho „největší nepřítel“. Nyní mu nabídl, že se spolu mohou sejít beze zbraní…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Havel a Klaus tu odvahu neměli. Zeman čekal, trpělivě. Ale... Jiří Kajínek promluvil
Hostem Xtalku Luboše Xavera Veselého na XTV.cz byl omilostněný vrah Jiří Kajínek. Kajínek mluvil o své minulosti, provázané s trestnou činností, a vzpomínal na léta, která prožil za mřížemi. Upřesnil, proč se rozhodl zůstat v České republice po svém útěku z Mírova a z jakého důvodu neuprchl do zahraničí. „Oni vás tam šikanují, buzerují a ponižují úplně nesmyslně,“ vyjádřil se k praktikám Vězeňské služby. A rozpovídal se i o prezidentu Miloši Zemanovi a o věci, jež ho ve spojitosti s ním a s jeho milostí velmi mrzí. „Tu odvahu neměli ani Havel, ani Klaus,“ říká Kajínek k udělené milosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Kajínek: Budu volit Zemana. A můj vstup do politiky?
REPORTÁŽ Jiří Kajínek, bývalý vězeň odsouzený na doživotí, kterému prezident Miloš Zeman udělil milost, podepisoval ve středu 20. září v prostorách knihkupectví Dobrovský na Václavském náměstí v Praze svou knižní prvotinu Můj život bez mříží. Účast médií i Kajínkových obdivovatelů byla značná. Kvůli uspořádání Kajínkovy autogramiády přitom čelilo knihkupectví Dobrovský nenávistným komentářům na sociálních sítích. ParlamentníListy.cz byly na místě a celou situaci detailně zmapovaly. Došlo i na krátký rozhovor s Kajínkem, ve kterém na sebe leccos prozradil. I o tom, jak dostává nabídky, které ho přesvědčují ke vstupu do politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist