nejlepší články ze dne: 16. 05. 2021

Související články

„Mnu si oči. Ne, nezdá se mi to.“ Exministr Ivan David ohromen z toho, co europoslankyně ČSSD napovídala v novinách o EU
Psychiatr a někdejší ministr zdravotnictví za sociální demokracii Ivan David se dobře pobavil nad tím, co o ČSSD napsala europoslankyně Olga Sehnalová (ČSSD). Pak na „Bruselu“ nenechal nit suchou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Nebyli jsme jediní. Bylo nás sto. Někteří se obraceli zády. Ivan David vysvětluje „skandál“ s eurohymnou
Dvojice českých europoslanců, Hynek Blaško a Ivan David (oba za Okamurovu SPD), nebyli zdaleka jediní, kdo se během přehrávání oficiální evropské hymny, Schillerovy Ódy na radost, nepostavili na znamení úcty. Nepostavili se i další europoslanci, někteří se postavili a otočili se zády, bylo jich kolem stovky, popsal své zážitky přímo ze Štrasburku Ivan David.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
David: My z východu jsme podlidé? Europoslanci trápí kandidáta na komisaře pro zemědělství za to, že je Polák a vlastenec
Zkušený a erudovaný Janusz Wojciechowski byl odmítnut, protože není „dost velkým Evropanem“, což znamená, že nepodporuje další federalizaci EU a přesouvání pravomocí do Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Jak jednají USA se spojenci? Exministr Ivan David v souvislosti s Venezuelou vzpomíná na dvacet let staré události kolem Kosova
ROZHOVOR Jak chápe prezidentovo uznání samozvaného prezidenta Venezuely jeho dlouhodobý spojenec a člen jeho vlády Ivan David? Exministr pro ParlamentníListy.cz mluví o neuspokojivém vysvětlení. David promluvil též k blížícímu se výročí bombardování Jugoslávie, které zažil právě coby člen vlády z doby, kdy Česká republika byla pár dnů členem NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Je to jisté. Na stole bude znovu téma rozmísťování imigrantů, prozradil europoslanec Ivan David
ROZHOVOR Europoslanec za SPD, někdejší ministr zdravotnictví, psychiatr Ivan David hodnotí své dosavadní zážitky z Evropského parlamentu. Hodnotí i budoucí novou šéfku Evropské komise Ursulu von der Leyen a rovněž i čerstvě zvoleného předsedu Evropského parlamentu Davida Maria Sassoliho. V rozhovoru odhaluje i to, proč s kolegou Hynkem Blaškem demonstrativně nepovstali při přehrávání neoficiální evropské hymny Schillerovy Ódy na radost, zhudebněné Beethovenem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist