Vrběticemi to končí, ale bylo zle. Kapitulace Bidena. Bašta mnohé nepotěší
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2021 v 06:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

Jan Urbach: Zastavil Porošenko stíhání Bidena ml. ze strachu z USA?
Bývalý ukrajinský Generální prokurátor Viktor Šokin prohlásil, že vyšetřování činnosti Huntera Bidena, syna tehdejšího viceprezidenta USA, v plynárenské společnosti Burisma Holding bylo zastaveno „ze strachu před USA“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
EU se začíná blížit Sovětskému svazu, hrozí diktatura menšin, obává se Jaroslav Bašta. Mnohé už se prosadilo a lidem to ani nepřijde divné
Evropská unie se začíná blížit Sovětskému svazu, tvrdí Jaroslav Bašta ve svém novém komentáři pro server prvnizpravy.cz. Je prý také založena na lži. „Místo proletariátu dnes zaujaly menšiny a nelze vyloučit jejich možnou budoucí diktaturu," obává se bývalý poslanec a disident Bašta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jaroslav Bašta znepokojeně: Ten znak na zbrani teroristy z Christchurch...U nás ho zpopularizoval Štětina, který s ním pózoval
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se v komentáři pro První zprávy.cz zamýšlí nad teroristickým útokem na Novém Zélandu. Pro mnohé možná překvapivě přitom nahlédl i do Ukrajiny a zmínil europoslance Jaromíra Štětinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Jan Čermák: Holubičí kapitulace Fedu dokonána
Kapitulace americké centrální banky na měnovou restrikci je téměř dokonána. Podle nové prognózy vedení Fedu již letos neočekává žádné další zvýšení úroků a restriktivní politika redukce bilance velmi pravděpodobně skončí již 30. září.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Ve Francii imigranti napadají policisty, hasiče a záchranáře. Hoří auta, obchody i školy. Obchodní válka USA proti EU, Číně a Rusku se stala realitou, globalizace končí. Jaroslav Bašta hovoří
ROZHOVOR „Proč se namáhat a opouštět něco, co se samo stejně v dohledné době rozpadne? Obávám se, že EU nepřežije ve stávající podobě důsledky migrační krize ani pomalu přicházející krizi ekonomickou,“ říká exministr Jaroslav Bašta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Pašeráci nahánějí do člunů násilím malé děti, aby pak mohly neziskovky ukazovat dojemné obrázky. Obeznámený exdiplomat Bašta hovoří o mezinárodním organizovaném zločinu
Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se znovu vyjádřil k uprchlické krizi. V komentáři pro PrvníZprávy.cz konstatoval, že Evropu vydírají pašeráci lidí spojení s neziskovými organizacemi, když veřejnosti předkládají srdceryvné příběhy uprchlíků, zvláště dětských uprchlíků. Bašta však tvrdí, že mnoho děti bylo k cestě do Evropy nuceno násilím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist