Evropská komise se zapojí do české žaloby na Polsko kvůli dolu Turów
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2021 v 07:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

Evropská komise asi brzy pošle Česko k soudu. Kvůli uprchlíkům
Evropská komise velmi pravděpodobně ve středu rozhodne, že u unijního soudu zažaluje Česko, Polsko a Maďarsko kvůli jejich odmítání podílet se na přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót. Plyne to z diplomatických informací ČTK a Českého rozhlasu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Napišme Jourové email kvůli sankcím, které na nás chystají
V úterý má Evropská komise jednat o návrhu předsedy Junckera, aby komise podala na Českou republiku žalobu za to, že neplníme migrační kvóty EU. Výsledkem žaloby má být uvalení pokuty za každého nepřijatého migranta.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.6.2017 v 16:40, zobrazit podobné
Evropská komise posuzuje reakci ČR a dalších v řízení kvůli kvótám na migranty
Evropská komise nyní posuzuje odpovědi Maďarska, Polska a České republiky na její měsíc staré stanovisko v pokračujícím řízení kvůli přerozdělování žadatelů o azyl z Itálie a Řecka podle kvót. Novinářům to dnes řekla mluvčí komise Tove Ernstová. Není podle ní nyní možné uvést, kdy a jak bude komise na postoj tří zemí reagovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Poc (ČSSD): Evropská komise chce stíhat Českou republiku kvůli migraci
Evropská komise publikovala zprávu o pokroku v přerozdělování migrantů dle dohodnutých kvót z roku 2015. Oznámila, že s Českem zahájí řízení kvůli porušení evropské legislativy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Česko odmítá žadatele o azyl z Řecka a Itálie, Evropská komise se na soud zatím neobrátila
Evropská komise se zatím neobrátila na soud Evropské unie kvůli českému odmítání přebírat žadatele o azyl z Itálie a Řecka podle jednorázového systému kvót. Komisař pro vnitro Dimitris Avramopulos dnes pouze poznamenal, že doufá, že v této věci Česko, ale také Polsko a Maďarsko, ještě změní názor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Evropská komise posunula dál řízení vůči ČR a dalším zemím kvůli neplnění kvót
Evropská komise dnes do další fáze posunula řízení proti České republice, Maďarsku a Polsku kvůli tomu, že tyto země nedodržují své povinnosti v souvislosti s programem přerozdělování žadatelů o azyl podle stanovených kvót. Novinářům to řekl eurokomisař pro vnitro Dimitris Avramopulos. Komise dnes do Prahy, Varšavy a Budapešti zaslala takzvaná odůvodněná stanoviska a dala zemím měsíc na reakci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Soukromníci: Žaloba nevadí. Jdeme správným směrem
A je to tady. Evropská komise podala u Soudního dvora Evropské unie žaloby proti Česku, Maďarsku a Polsku kvůli jejich odmítání programu přerozdělování žadatelů o azyl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist