Je mi z toho zle. Kašparů, který odstoupil z Rady ČT, popsal své zážitky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2021 v 08:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

Babiš popsal, jak diktoval Němcům, uzemnil číšníka a pil po ránu
Jak je známo, hnutí ANO obnovilo s ČSSD jednání o koaliční spolupráci, proč to Andrej Babiš dělá? Bojí se snad toho, že mohou být předčasné volby, nebo toho, co tomu řeknou v Evropské unii? Odpovědí se premiéra na sociální síti dožadovala řada lidí. Ten se jim proto pokusil své kroky objasnit v rámci svého již tradičního facebookového hlášení z uplynulého týdne a popsal i zajímavé zážitky z Karlovarského kraje, které zde v rámci výjezdu společně s ministry nasbíral.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Petr Michek: Hodnoty života a jejich dnešní proměny
Nedavno jsem dostal e-mail s názvem „Jak se změnily hodnoty života“ a jako autor byl podepsán Doc. PaedDr. ThDr. MUDr. et MUDr. Jaroslav Maxmilián Kašparů, Ph.D., dr. h.c. Jaroslav Maxmilián Kašparů (nar. 1950 v Žirovnici), majitel rekordního počtu vysokoškolských titulů, je jako spisovatel známý pod autorským jménem Max Kašparů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Max Kašparů: Další a další úchylky, které lidé chtějí uznat zákonem. Co když se žena zamiluje do sochy sv. Václava a bude s ním chtít děti
Teolog, psychiatr a člen Rady ČT Jaroslav Maxmilián Kašparů v rámci svého seriálu rozhovorů s Martinou Kociánovou na webu Kupředu do minulosti představil „novoroční“ zamyšlení, které vzbudí rozruch už svým titulkem. Po nacismu a komunismu se na nás podle teologa žene nová forma totality – totalita lidských práv. A jejím důsledkem bude chaos, ze kterého nikdy nevzejde nic dobrého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Náš národ poklonkuje mocným, to nás ohrožuje. A migrace. Poselství profesora Maxe Kašparů, člena Rady ČT
STO LET REPUBLIKY Pokud nás něco ohrožuje, není to ze strany východního souseda či z důvodu nacionalismu nebo trochu rozdílné mentality. Může nás ohrozit neřízená, divoká migrace, ale především servilita a poklonkování před mocnými tohoto světa, tak typické zvlášť pro český národ. Je o tom přesvědčen profesor Jaroslav Maxmilián Kašparů, řeckokatolický kněz, psychiatr, pedagog, spisovatel a člen Rady ČT. Připomíná také, že dějiny soužití se sousedy má řada zemí poznamenané bolestí a že mírová koexistence je možná, pokud budou mocné země respektovat práva slabých sousedů. Pokud bychom měli hovořit o strachu ve vztahu k Německu, tak v případě, že by se vůči naší zemi uplatňovalo ono „dobro národa proti jeho vůli“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Profesor Max Kašparů: Jsi vlastenec? Jsi xenofob, až rasista. Zakazuješ něco dětem? Jsi tyran a měli by ti je odebrat
POLOČAS HORKÉHO ROKU Stačí projevit svůj názor a máte nálepku. O tom, která vám patří, rozhodují samozvané intelektuální elity. Říkáš o sobě, že jsi vlastenec? V tom případě jsi xenofob, až rasista. Nesouhlasíš s názorem, že existuje sedmdesát pohlaví? Potom jsi zabedněný klerikál. Dáváš dětem úkoly a něco jim občas zakážeš? V tom případě jsi tyran a děti by se ti měly odebrat. Tak komentuje profesor Max Kašparů, psychiatr, kněz, člen Rady ČT, ale také držitel největšího počtu vysokoškolských titulů v Česku, skutečnost, že nám přebývají ti, kteří společnost rozdělují. Mají na to tři páky. Politickou korektnost, zblázněný liberalismus a bezbřehou toleranci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Max Kašparů proti manželství homosexuálů: Jako jezinky. Jeden prstíček, dva, tři. Původně jim stačilo partnerství
Téma svazků gayů a leseb už vedlo k nejedné debatě na půdě Poslanecké sněmovny. Nyní se k němu vyjádřil Maxmilián Kašparů, teolog, psychiatr a pedagog, na webu Kupředu do minulosti. U zákona je prý cítit tendence, aby schválen byl. A varuje před salámovou metodou, kterou dokládá na tvrzeních, která padla při schvalování registrovaného partnerství. Nemluvě o tom, jaký zákon tvoří precedens...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Petrovský (ZpL): Proč jsem odstoupil z představenstva Teplárny Liberec?
V pondělí 27. září 2017 jsem odstoupil z představenstva Teplárny Liberec (stejně tak jako druhý kolega jmenovaný za město). Důvodem je naprosté nepochopení potřeb města, jakožto menšinového akcionáře a nedůstojné až neakceptovatelné jednání většinového akcionáře MVV, který má na představenstvo Teplárny Liberec větší vliv, než by mít měl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Druhý festivalový týden přinesl krásné a různorodé hudební zážitky
Koncerty druhého týdne 26. ročníku MHF Český Krumlov nabídly návštěvníkům mimořádné kulturní zážitky. Co nás čeká během následujících dnů?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
JE Temelín: Vodňanské rybářské dny naplnily město zážitky
Atmosféru nabitou zážitky nabídly v uplynulých dnech svým obyvatelům a návštěvníkům Vodňany, sedmitisícové město na řece Blanici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist