nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

SANEP: Nejlépe hodnoceným hejtmanem je nadále šéf Zlínského kraje Jiří Čunek, nejhůře dopadl pražský primátor Zdeněk Hřib
Zářijový průzkum společnosti SANEP zaměřený na hodnocení zvolených představitelů čtrnácti územně samosprávných celků - krajů, mezi něž patří i hl. město Praha, ukazuje, že nejlépe si dlouhodobě vede lidovecký hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek s aktuálním ziskem 46,7% kladných hlasů, což je o 0,4% bodů více než v hodnocení, které prováděla společnost SANEP v loňském roce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
SANEP: Nejlépe hodnoceným primátorem Prahy je Bém, mezi nejhůře honocené patří Zdeněk Hřib
Nejlépe hodnoceným primátorem hlavního města Prahy je z výběru desíti pražských primátorů, kteří stáli v čele pražského magistrátu od roku 1990, bývalý občanskodemokratický primátor Pavel Bém.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
SANEP: Důvěra členům vlády - únor 2019
Premiér Andrej Babiš se těší téměř padesáti procentní důvěře, druhým nejlépe hodnoceným členem vlády je ministryně financí Alena Schillerová. Nejhůře dopadl ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
SANEP: Nejlépe hodnoceným hejtmanem je šéf Zlínského kraje Jiří Čunek,
Únorový průzkum společnosti SANEP zaměřený na hodnocení nově zvolených představitelů územně samosprávných celků - krajů, mezi něž patří i hl. město Praha, ukazuje, že nejlépe si aktuálně vede lidovecký hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek s aktuálním ziskem 46,8% kladných hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
SANEP: Nejlépe hodnoceným hejtmanem je šéf Zlínského kraje Jiří Čunek
Únorový průzkum společnosti SANEP zaměřený na hodnocení nově zvolených představitelů územně samosprávných celků - krajů, mezi něž patří i hl. město Praha, ukazuje, že nejlépe si aktuálně vede lidovecký hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek s aktuálním ziskem 46,8% kladných hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
SANEP: Oblíbenost hejtmanů - překvapil Okleštěk, až na konec se propadl Bernard
Nejlépe hodnoceným hejtmanem je nadále šéf Zlínského kraje Jiří Čunek, následován hejtmanem Libereckého kraje Martinem Půtou. Největším překvapením je olomoucký hejtman Ladislav Okleštěk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
SANEP: Hodnocení předsedů výborů a podvýborů PSP ČR - duben 2019
Nejznámějším a zároveň nejlépe hodnoceným předsedou výborů a podvýborů Poslanecké sněmovny byl v dubnu Václav Klaus ml. Za činnost ve výborech a podvýborech PSP ČR byli dále nejlépe hodnoceni i Radek Vondráček či Patrik Nacher.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
STEM: Popularita stranických osobností - červen 2018
Andrej Babiš byl v červnu nejlépe hodnoceným českým politikem, ztratil však většinovou podporu. Zdá se, že popularitu politických osobností ovlivnil složitý proces sestavování vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist