nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

BESIP: Nepřiměřená rychlost loni usmrtila na silnicích více než 200 lidí
Nepřiměřená rychlost je častým faktorem přispívajícím ke vzniku nehod především u agresivních řidičů, mladých řidičů (ať už osobního vozidla nebo motocyklu) a motocyklistů. V loňském roce bylo v důsledku nepřiměřené rychlosti na pozemních komunikacích v ČR usmrceno 218 a těžce zraněno 713 osob. V období let 2012-2018 bylo v souvislosti s nepřiměřenou rychlostí usmrceno 1547 lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Tomáš Halík ve vězení? Nový dokument České televize
Profesor Tomáš Halík, významný český teolog, oslaví v pátek 1. června 70. narozeniny. Česká televize o něm natočila dokument. Střípky z tohoto dokumentu zájemcům přináší server Katolický týdeník. Veřejnoprávní televize prý představila Halíka v trochu jiném světle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Tomáš Vyoral: Svět podle Klusáka aneb proč jsou na světě režiséři...
Vít Klusák uvedl "dokument" Svět podle Daliborka. Hrdina nápadně připomíná Kazmovu absurdní a přehnanou postavičku z Prostřena. Většina scén je dle slov režiséra rekonstruovaná. Dokument? Ale běžte, spíše Svět podle Klusáka!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka: Dokument ČR 2030 by se měl stát základem pro plány rozvoje
Rada vlády pro udržitelný rozvoj (RVUR) schválila klíčový dokument pro rozvoj Česka na dalších třináct let. Dokument Strategický rámec Česká republika 2030 definuje nejdůležitější trendy, se kterými se bude Česká republika muset vyrovnat a také cíle, kterých chce v příští dekádě stát ve spolupráci s municipalitami, se soukromým i neziskovým sektorem dosáhnout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Dezinformace z ČT. Může to mít dalekosáhlé důsledky. Expert na zbraně si vyžádal od vnitra dokument, ze kterého vám ukázali jen část. A zjistil...
Advokát a odborník na zbraňovou legislativu a civilní držení zbraní Tomáš Gawron upozorňuje, že Česká televize šíří dezinformace ohledně zločinů spáchaných legálně drženou zbraní a lže o chystané novele zákona o zákazu držení pušek na broky v rámci Evropské unie. Politik a komentátor František Matějka se v reakci na svém Twitteru posměšně ptá, zda „může ČT vyvracet fake news ČT?“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Vy ty lidi soudíte, říkáte, že jsou hloupí, že je hrozná... Čulík při rozhovoru vytočil režiséra Klusáka
Šéfredaktor Britských listů Jan Čulík zpovídal na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech dokumentaristu Víta Klusáka, jenž stvořil film o „naivním neonacistovi“ z Prostějova Svět podle Daliborka. Čulíkovi Klusák vyčetl, že uráží lidi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Velký podvod Víta Klusáka a ČT? Pravda o „dokumentu“ o náckovi Daliborkovi začíná vyplouvat na povrch
KAUZA. Režisér Vít Klusák na filmovém festivalu v Karlových Varech uvedl další ze svých projektů. „Dokumentární“ snímek „Svět podle Daliborka“ má zachycovat autentický život neonacisty z Prostějova, kterému se v životě prý příliš nedaří. Jenže při zobrazení diskusních vláken na Facebooku před vámi vyvstane tak trochu jiná pravda o Klusákově „autentickém“ neonacistovi. Ačkoliv totiž autoři snímek předkládají jako dokument, sám jeho hlavní protagonista tvrdí, že vše, co ve filmu je, vznikalo na popud režiséra a on jen hrál roli, která mu byla určena. To, že je ve skutečnosti herec, prý má i ve smlouvě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Senátor Kubera: Hlavní příčinou nehod je nepřiměřená rychlost
Projev na 8. schůzi Senátu dne 19. června 2017 k návrhu zákona, kterým se mění zákon č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
ZP MV ČR: Včasná prevence rakoviny může zachránit život
Na rakovinu v ČR umírá každých dvacet minut jeden člověk. Některým druhem rakoviny onemocní za svůj život každý třetí obyvatel ČR. Největší zaměstnanecká Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) platí ročně za léčbu onkologických onemocnění svých klientů kolem tří miliard korun. Přitom včasná prevence může člověku zcela zachránit život.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Migranty prostě přijmete, podepíšeme to za vás. Brusel prý plánuje podpis dokumentu, který nám znemožní bránit hranice
Ekonom a publicista Martin Kunštek upozorňuje čtenáře ParlamentníchListů.cz na dokument, který připravuje OSN a na jehož základě by vznikla povinnost umožnit migrantům přístup do České republiky. Naše země coby členský stát EU sama dokument nepodepíše – učiní to za ni Evropská unie jako celek. A jak Kunštek upozorňuje: Právo EU, stejně jako dohody, které ona podepisuje, je nadřazeno právu českému. Polsko a Maďarsko se již proti věci ohradily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist